info@mekan.com

İstanbulda'ki En İyi Steakhouse Restaurantlar

Steakhouse denildiği zaman aklımıza gelen o lezzetli kocaman eti her yerde en iyi şekilde yiyebilmek bazen mümkün olmuyor. Sizler için en lezzetli steakleri yiyebileceğiniz mekanları sıraladık.

10 Nisan 2017

İstanbulda'ki En İyi Steakhouse Restaurantlar
 
Tüm etlerinin lezzeti dillere destan olan Beyti lokantası steakhouse konusunda da başarısını kanıtladı. 1945 yılından günümüze klasikler ile ulaşan mekanın yeni lezzetlerinin yanında ikram ettiği, kendi imal ettikleri hardal ise şahane.
Bakırköyİstanbul
 
Angus etinin en lezzetli halini deneyebileceğiniz mekanın önünde upuzun bir kuyruk ile karşılaşırsanız sakın şaşırmayın. Etlerin yanında gelen taze baharat ile kızartılmış patates ile birleşen etlerin tadına doyum olmuyor.
Fatihİstanbul
 
Lezzet dolu etlerini Steakhouse ile birleştiren Günaydın'da denediğiniz lezzetlerin tadı damaklarınızdan uzun süre gitmeyecek. 3 farklı dalda hizmet veren restaurant bu sektörde de başarısını kanıtladı ve 4 farklı konsept ile hizmet vermeye devam ediyor.
Sarıyerİstanbul
 
Lezzet patlaması yaşatan etlerini deneyeceğiniz harika ortamı ile mekan hem damaklarınıza hem de gözlerinize en iyi şekilde hitap edecek. Kendi hazırladıkları tamamen doğal ice tea ile bir araya gelen etlerin tadına doyum olmayacak.
Üsküdarİstanbul
 
Lezzetli etler, harika şarap ve garnitürler, Butcha deyince aklımıza hemen bu üçlü geliyor.Eğer füme et seviyorsanız 5 farklı füme etten oluşan tabağı başlangıç olarak sipariş etmenizi tavsiye ediyoruz.
Şişliİstanbul
 
Farklı bir sistem ile et pişirtebileceğiniz mekanda etin pişme derecesini de kendi damak zevkinize göre belirleyebilirsiniz. Eğer biftek seviyorsanız buradaki lezzeti başka yerde yakalamanız çok zor, bizden söylemesi.
Sarıyerİstanbul
 
Türkiye'nin ilk diplomalı kasabı Gürkan Topçu'nun açtığı mekanda eğitimli etlerin tadına bakmak başka bir deneyim olacak. Bizce mekanın en özel lezzeti olan Dana etli sebze çorbasını denemeden çorba içtim demeyin.
Şişliİstanbul
 
Hangi eti denerseniz deneyin yanında mutlaka İtalyan Şarabı içmenizi tavsiye ettiğimiz mekan. Eğer ben başka bir şarap deneyimlemek istiyorum derseniz 350 çeşit içerisinden kendinize en uygun olan şarabı seçmenizi tavsiye ederiz.
Kadıköyİstanbul
 
Kalite ve mekan kıyaslaması yapıldığı zaman tüm övgüleri hakeden mekanda mutlaka damak tadınıza uyan lezzetlerden birini denemenizi tavsiye ediyoruz. İçerisinde füme et bulunan hamburgerlerin tadı damaklarınızdan uzun süre silinmeyecek.
Ataşehirİstanbul
 
Lezzetli et deneyimi için mutlaka uğramanız gereken adreslerden olan Nusr-Et unutamayacağınız tatlar ile hayatımıza güzel bir noktadan giriş yaptı. Hardal soslu pirzola ise mekanın en özel tatlarından biri ve mutlaka denenmeli.
Beşiktaşİstanbul
 
Hem mekan hem de lezzet olarak tartışılmayacak güzellikler içeren mekanın manzarası karşısında da büyüleneceksiniz. Özellikle füme et ve şaşlığını mutlaka denemenizi tavsiye ediyoruz.
Beyoğluİstanbul
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş
Yorum Yap

LİSTEYE MEKAN EKLE

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER LİSTELER

Tümünü Gör
#
Mobil ile Her Yer Elinin Altında!
Yoldayken acıktığında ya da yeni mekanlar görmek istediğinde mekan.com uygulamasını kullanarak sana en yakın mekanları keşfet!
#
Restoran Paneli İşletmenizi internete taşıyın,
milyonlarca kişiye ulaşın!
HEMEN KAYIT OLUN