info@mekan.com
Ankara Etkinlik

Ankara Etkinlik

170
puan
Tüm dünyada gezdiğim, gördüğüm mekanları paylaşmayı seviyorum.....

YORUMLAR

(3) Tümünü Gör
  Ankara Etkinlik
  3 Yorum 0 Takipçi
  Izgara tavuk külbastı ve et sipariş ettik. Her iki tabak da dolu dolu geldi. Fiyat/lezzet ilişkisi başarılı. Servis oldukça hızlı.. Etler biz öyle tercih ettiğimiz için orta/az pişmiş, kurumamış.. Yanlarında sunulan pilav, salata ve patates de taze hazırlanmış.. Yemek sonunda içtiğimiz Türk Kahvesi de gayet lezzetliydi.. 3 yıl önce
  Ankara Etkinlik
  3 Yorum 0 Takipçi
  Geçen hafta, özenle pişirilmiş hamuru ve lezzetli malzemeleri ile "Türkiye'nin en iyi waffle'ı" olarak ün yapan Ab'bas Waffle 'daydık..
  Günün hemen her saatinde waffleseverlerin koşa koşa geldiği mekanın oldukça yoğun müşterisi var..
  Bunun sebebi ise belli... Her gelen müşteri ile tek tek ilgilenen ve her siparişi özenle hazırlayan genç çalışanları izlemek bile keyif verici..
  Yolunuz herhangi bir Abbas Waffle şubesinden geçmiyorsa bile, gideceğiniz yere gecikecek bile olsanız istikametinizi o yöne çevirin bence..
  Hazırlanması 2 dakika süren bu sıcacık lezzeti yemesi de pek uzun sürmüyor :)
  3 yıl önce
  Ankara Etkinlik
  3 Yorum 0 Takipçi
  Tam bir kahve tutkunu olarak itiraf edeyim ki, Huqqa’nın yaratıcı baristaları çok enteresan kahveler yaratmışlar..
  Sıcak/soğuk, tatlı/baharatlı çeşit çeit lezzetlere sahip, isimleri de görünümleri de tatları gibi benzersiz Oreolu Saksı, Balkabaklı Latte gibi birbirinden ilginç kahveler içinde benim favorim Espicesso oldu..
  Her ne kadar benim ilgi alanımda olmasa bile arkadaşlarımdan öğrendiğim kadarı ile buranın nargileleri de çok başarılıymış.. Hem sunumları, hem lezzetleri birbirinden farklı bu çok özel kahveler için Huqqa’ya uğramayı unutmayın :)
  3 yıl önce