info@mekan.com

Yunus Emre Akkor ile Osmanlı Mutfağı Yemekleri

30 Temmuz 2015
19:00
Yunus Emre Akkor ile Osmanlı Mutfağı Yemekleri

ETKİNLİK HAKKINDA

Türkmax Gurme kanalında Ortadoğu ile Osmanlı mutfağından enfes lezzetleri yansıttığı "İçimizden Gelen" programını hazırlayan ve Osmanlı çalışmaları sırasında edindiği bilgi birikimini ve mutfak tecrübesini yemeklerine aktaran Osmanlı Mutfağı araştırmacısı Şef Yunus Emre Akkor Taksim Ottoman Palace Otel'de.

Otel'in Boğaz'a nazır terasındaki eşsiz manzara eşliğinde Osmanlı mutfağına ait lezzetleri denemek ve tarihe yolculuğa çıkmak isteyenleri, sınırlı katılımla düzenlenecek olan “Yunus Emre Akkor'un Mutfağından Osmanlı Yemekleri” etkinliğinde kendi hazırlayacağı yemeklerle ağırlayacak olan Akkor, değerli pek çok Osmanlı mutfağı reçetesinive keyifli bir sohbeti misafirleriyle paylaşıyor olacak.

Osmanlı mutfağından günümüzün modern tariflerine uyarlanan yemekleri tatmak ve Osmanlı mutfağına ilişkin güzel bir sohbete eşlik etmek isteyenler için katılım bedeli 89 TL'dir. Sınırlı sayıda kontenjanın olduğu bu etkinlik için yukarıdaki "Satın Al" butonu ile yerinizi ayırtın.

MENÜ:

Başlangıçlar:
Bal Şerbeti, Humus-ala, Mastabe, Zahter Salatası, Tahinli Şakşuka, Girit Ezmesi, Zeytinyağlı Zerdeçal, Muhammara

Ara Sıcaklar:
Tulum Peynirli Patlıcan, Şeyhülmahşi

Ana Yemek:
Ayvalı Soğanlı Kuzu, Zerdeçallı Bulgur Aşı

Tatlı:
Cennet Çamuru

RESİMLER

(4)

ETKİNLİK TARİHLERİ

30 Temmuz 2015
19:00

BİLET FİYATLARI

Kişi Başı 89 TL

ETKİNLİK DETAYLARI

Yorum Yap
#
Mobil ile Her Yer Elinin Altında!
Yoldayken acıktığında ya da yeni mekanlar görmek istediğinde mekan.com uygulamasını kullanarak sana en yakın mekanları keşfet!
#
Restoran Paneli İşletmenizi internete taşıyın,
milyonlarca kişiye ulaşın!
HEMEN KAYIT OLUN