info@mekan.com

Alaçatı'nın Gözde Kahvecileri

Bir akşam vakti ılık bir esinti yüzünüzü okşarken, bütün gün Alaçatı'yı gezmenin ve yüzmenin yorgunluğunu atmak adına bi' kahve iyi gitmez miydi? Biz de iyi giderdi diye düşündük ve tertemiz havayı akciğerlerinize doldurduğunuz sırada bir yandan kahvenizi yudumlayıp bir yandan da arkadaşlarınızla sohbet edebileceğiniz Alaçatı'nın gözde kahvecilerini sizler için listeledik!

8 Aralık 2015

Alaçatı'nın Gözde Kahvecileri
 
Alaçatı Meydanı ile Hacı Memiş'in birleştiği ortak noktada konumlanan Köşe Kahve, kahve molası veren misafirleri ile oldukça dolu oluyor.
Çeşmeİzmir
 
Tüm gün boyunca gezmenin ve plaj keyfinizin verdiği tatlı yorgunluğu üzerinizden atıp rahatlamak için uğrayabileceğiniz bir mekan burası. Köşe Kahve ile karşılıklı hizmet veren 15 Eylül Kıraathanesi, Alaçatı'nın kahve severlerle dolu kalabalık kahvecileri
Çeşmeİzmir
 
İstanbul'da ününü yeterince salmış Petra Coffee, Hacı Memiş'in tek üçüncü dalga kahvecisi. El Salvador ve Kenya gibi filtre kahve çeşitlerinin yanı sıra Flat White, Cold Brew gibi kahve çeşitleri de mevcut.
Çeşmeİzmir
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş
Yorum Yap

LİSTEYE MEKAN EKLE

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER LİSTELER

Tümünü Gör
Dünya’nın çok farklı bölgelerinde, özellikle de Uzakdoğu’da yetişen rengarenk ve aromatik çayları İstanbul’da sunan Tea Shoplar.
Kendinize bir tatil verin ve bu akşam hem güzel bir yemek yiyebileceğiniz hem de güzel bir uyku çekebileceğiniz bu otel restoranlarını ziyarete gidin.
Özellikle gençlerin vazgeçemediği bir alışkanlıktır nargile biz de en çok tercih edilen mekanları topladık, İstanbul'un en popüler nargile cafelerini burada bulabilirsiniz.
Şu an popüler olanların dışında, her daim klasiklerin toplandığı listede, her bütçe ve zevke uyabilecek alternatifler mevcut. Evet, şairin de dediği gibi "...Kahvaltının, mutlulukla bir ilgisi olmalı!"
Çay muhabbettir, dostluktur belki de bu yüzden vazgeçemeyeceğimiz içeceklerimizden biridir. Arkadaş buluşmalarımızın, öğlen arası molalarımızın bahanesi olan çayın en keyifli adreslerini burada topladık.
İstanbul'un türlü güzelliklerinden birkaçı da şüphesiz ki Adalar'dır. Birbirinden güzel plajları, meşhur dondurmacıları, tertemiz havası ve renkli sokaklarıyla her adanın bir özelliği var. Siz en çok hangi adayı tercih ediyorsunuz?
#
Mobil ile Her Yer Elinin Altında!
Yoldayken acıktığında ya da yeni mekanlar görmek istediğinde mekan.com uygulamasını kullanarak sana en yakın mekanları keşfet!
#
Restoran Paneli İşletmenizi internete taşıyın,
milyonlarca kişiye ulaşın!
HEMEN KAYIT OLUN