info@mekan.com

Baklavanın Şehirdeki 5 Adresi

Yemek kültürümüz kadar tatlı kültürümüzün de ne kadar geniş olduğunu hepiniz biliyorsunuz. Bu kez vazgeçemediğimiz tatlılardan baklavanın şehirdeki en lezzetli adreslerini bulup listelemek istedik.

15 Ekim 2015

Baklavanın Şehirdeki 5 Adresi
 
Güllüoğlu ailesi tarafından yönetilen baklavacı gerçek Güllüoğlu olup Türkiye’deki en lezzetli baklavaları tadabileceğiniz birkaç adresten biri.
Beyoğluİstanbul
 
Güllüoğlu ile yarışacak kalite ve lezzetteki baklavaları ile biz İstanbullu’ların bir başka gözde tatlıcısı ise elbette Karaköy Köşkeroğlu.
Beyoğluİstanbul
 
Laleli’de hem turistlerin hem de şehirlilerin vazgeçemediği Seyidoğlu İstanbul’un merkezindeki leziz tatlı durakları arasında.
Sarıyerİstanbul
 
Beşiktaş’ta yer alan Kafadaroğlu Baklava İstanbul’daki bir başka başarılı tatlıcı.
Beşiktaşİstanbul
 
Gaziantepli bir aile tarafından yıllardır işletilen tatlıcı yalnızca baklavaları ile değil diğer tatlıları ve su böreği ile de çok ünlü. 1 porsiyon baklava sonrası yeniden isteyeceksiniz, söylemesi.
Şişliİstanbul
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş
Yorum Yap

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER LİSTELER

Tümünü Gör
Türkiye'de ve birçok Orta Doğu ülkesinde gelenekselleşmiş bir tatlı olan helvanın ülkemizde un ve irmik olmak üzere iki farklı çeşidi yapılıyor. Peki en iyilerini nerede mi yiyebiliriz, onun da cevabı listemizde!
Bazı şeyler iyi midir kötü mü anlayamazsınız.Yaz mevisiminde yemek de öyle.Ağır yemeklerden kaçıp hafif bir şeyler yerken aç kalmayı göze almak her baba yiğidin harcı değil.Biz yine Gerekeni Yap!’tık ve hem lezzetli hem doyurucu adresleri listeledik.
Stresinizden arınıp, yorgunluğunuzu unutmanız için siz de kendinize zaman ayırın. Anadolu yakasının en iyi spa merkezlerini merak ediyorsanız sizler için en iyilerini bir araya getirdik.
Kendinize bir tatil verin ve bu akşam hem güzel bir yemek yiyebileceğiniz hem de güzel bir uyku çekebileceğiniz bu otel restoranlarını ziyarete gidin.
Sevdiklerinizle birlikte Boğaz'ın muhteşem atmosferinde unutulmaz bir iftar yaşamak istiyorsanız listemizdeki mekanlara bir göz atın deriz!
Yemek yemenin saati olur mu? Hayır efendim! Yemek bir aşktır ve aşkın zamanı olmaz. Yeme-içme sevdalılarına göre olan listemizde İstanbul'un 24 saat açık olan mekanlarının en iyilerini seçtik.
#
Mobil ile Her Yer Elinin Altında!
Yoldayken acıktığında ya da yeni mekanlar görmek istediğinde mekan.com uygulamasını kullanarak sana en yakın mekanları keşfet!
#
Restoran Paneli İşletmenizi internete taşıyın,
milyonlarca kişiye ulaşın!
HEMEN KAYIT OLUN