info@mekan.com

Ekşi Mayalı Ekmek Yapan Mekanlar

Sağlıklı yaşam mottosunun gündemde olduğu şu günlerde, kendi ekmeğini kendi yapan ve ekşi mayalı ekmekleriyle beğenilen mekanlar.

8 Temmuz 2018

Ekşi Mayalı Ekmek Yapan Mekanlar
 
Vejetaryenleri de düşünerek sağlıklı menüler hazırlayan Kantin’in ekşi mayalı çeşit çeşit ekmekleri müdavimlik yaratıyor.
Şişliİstanbul
 
İçerisinde bir fırın bulunan ve kendi ürünlerini bu fırında hazırlayan Naan Bakeshop, hem kahvaltısı hem de çeşit çeşit ekmekleriyle Moda’nın en gözde mekanlarından biri.
Kadıköyİstanbul
 
Teşvikiye’nin en popüler kahvaltı mekanı olan Grandma, boy boy ve çeşit çeşit sunulan ekşi mayalı ekmeklerle misafirlerini keyifle ağırlamaya devam ediyor.
Şişliİstanbul
 
Doğal ve sağlıklı ev yemeklerinin yanında sunulan ekmekler Datlı Maya’yı tercih etmemizde önemli bir neden teşkil ediyor.
Beyoğluİstanbul
 
Sandviç ya da kahvaltı ile başlayabileceğiniz gününüzü kahve keyfiyle tamamlatan Manuel Deli And Coffee’yi özel kılan kesinlikle ekmekleri.
Beyoğluİstanbul
 
Salt Galata’nın içerisinde bulunan Neolokal, enfes yemekleri, şık sunumları ve tabiki ekşi mayalı ekmekleriyle harika bir menü sunuyor.
Beyoğluİstanbul
 
Geleneksel yemekleri farklı bakış açılarıyla sunan Yeni Lokanta, kendi yaptıkları birbirinden leziz ekşi mayalı ekmek çeşitleriyle de beğeniliyor.
Beyoğluİstanbul
 
Kuzguncuğun vejetaryen yemekler yapan tek cafesi Masum Mutfak’ta ekşi mayalı ekmekler servis edildiği gibi zaman zaman ekşi mayalı ekmek yapımı atölyeleri de düzenleniyor.
Üsküdarİstanbul
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş
Yorum Yap

LİSTEYE MEKAN EKLE

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER LİSTELER

Tümünü Gör
#
Mobil ile Her Yer Elinin Altında!
Yoldayken acıktığında ya da yeni mekanlar görmek istediğinde mekan.com uygulamasını kullanarak sana en yakın mekanları keşfet!
#
Restoran Paneli İşletmenizi internete taşıyın,
milyonlarca kişiye ulaşın!
HEMEN KAYIT OLUN