info@mekan.com

İstanbul Çevresindeki En İyi Plajlar

Yaz geldi, hala tatile çıkamayan ve İstanbul dışına çıkmaya vakit bulamayacak olan kullanıcılarımız için İstanbul çevresindeki en iyi plajlar listesi hazırladık.

11 Ekim 2015

İstanbul Çevresindeki En İyi Plajlar
 
Genellikle aileler tarafından tercih edilen bir plaj olan Tırmata, sizleri ve ailelerinizi harika bir yaz geçirmeye davet ediyor.
Sarıyerİstanbul
 
İstanbul'da tatilin tadını çıkarabileceğiniz saklı kalmış bir koyda hizmet veren Uzunya Beach, lezzetli yemekler yiyebileceğiniz restaurantı ve bol bol eğlenebileceğiniz çeşitli aktiviteleri ile sizleri bekliyor.
Sarıyerİstanbul
 
Burç Beach sayesinde İstanbul içerisinde sizi sadece yarım saatte eğlenceli bir tatile kavuşup keyif dolu bir gün geçiriyorsunuz. Aynı zamanda burada zaman zaman keyif dolu konserler gerçekleşiyor.
Sarıyerİstanbul
 
Karadeniz sahilinde Çatalcaya bağlı olan Karaburun plajında kargaşadan uzak bir tatil yapacak streslerinizden arınacaksınız.
Çatalcaİstanbul
 
300 kişilik bir ziyaretçi kapasitesi bulunan Elio, rüya gibi bir tatil geçirmeniz için olduça ideal. Aynı zamanda burada düğün ve özel organizasyonlarda yapabiliyorsunuz.
Adalarİstanbul
 
Ada Beach, Heybeliada'nın eşsiz çam ormanlarıyla çevrili Çam Limanı Koyu'nda hizmet veriyor. Çeşitli aktiviteler yapabileceğiniz Ada Beach sizlere kum, çim veya özel loca seçenekleri de sunuyor.
Adalarİstanbul
 
Yazın beach olarak hizmet veren VIP Beach, kışın taze balık ve mezeleriyle restaurant olarak hizmet vermektedir. Şile'nin en güzel koyunda yer alan VIP Beach'te rezervasyon gerekmektedir.
Şileİstanbul
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş
Yorum Yap

LİSTEYE MEKAN EKLE

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER LİSTELER

Tümünü Gör
#
Mobil ile Her Yer Elinin Altında!
Yoldayken acıktığında ya da yeni mekanlar görmek istediğinde mekan.com uygulamasını kullanarak sana en yakın mekanları keşfet!
#
Restoran Paneli İşletmenizi internete taşıyın,
milyonlarca kişiye ulaşın!
HEMEN KAYIT OLUN