info@mekan.com

İstanbul'da Dünyanın Dört Bir Tarafından Çay Bulabileceğiniz Tea Shoplar

Dünya’nın çok farklı bölgelerinde, özellikle de Uzakdoğu’da yetişen rengarenk ve aromatik çayları İstanbul’da sunan Tea Shoplar.

6 Ekim 2017

İstanbul'da Dünyanın Dört Bir Tarafından Çay Bulabileceğiniz Tea Shoplar
 
Son dönemlerde insanların daha çok kahvaltı için ziyaret ettiği Dem, 60 çeşit çayıyla ve sıcacık atmosferiyle ev konforu sağlayan bir mekan.
Beyoğluİstanbul
 
Asia Chai Art, dünyanın farklı bölgelerinden ilk hasat çayları özenle seçen ve çay keyfinizi geleneksel aksesuarlar ile sunarak bir seramoni yaşatıyor.
Kadıköyİstanbul
 
Şehrin son dönemdeki en gözde mekanlarından Akasya AVM’de bulunan Chelsea Tea House, birbirinden leziz çayları ve aksesuarlarıyla dikkat çekiyor.
Üsküdarİstanbul
 
''Her bir çay, hakkı verilerek icrâ edilmiş bir mûsikî eseridir.'' cümlesiyle çaya olan saygısını belirten Sahibü’l Çay Asaf Osman Efendi’de Hindistan’dan Çin’e, Seylan’dan Japonya’ya, Güney Afrika’dan Karadeniz’e kadar dünyanın dört tarafından çay var.
Üsküdarİstanbul
 
Chado Tea Shop, dünyanın farklı bölgelerinden gelen 52 çeşit yerel çayı Arnavutköy’deki şık dükkanında çay sevenlere sunuyor.
Beşiktaşİstanbul
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş
Yorum Yap

LİSTEYE MEKAN EKLE

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER LİSTELER

Tümünü Gör
#
Mobil ile Her Yer Elinin Altında!
Yoldayken acıktığında ya da yeni mekanlar görmek istediğinde mekan.com uygulamasını kullanarak sana en yakın mekanları keşfet!
#
Restoran Paneli İşletmenizi internete taşıyın,
milyonlarca kişiye ulaşın!
HEMEN KAYIT OLUN