info@mekan.com

İstanbul'daki En İyi Ciğerciler

Türk mutfağının demirbaşlarından olan ciğer, ana yemek, ara sıcak veya meze olarak da yeniliyor. Diğer kebap türlerinin yanında bambaşka bir yeri var. Çoğu kişinin ise sabah kahvaltılarında vazgeçemedikleri lezzetlerden biri.

11 Şubat 2017

İstanbul'daki En İyi Ciğerciler
 
Müdavimlerinin vazgeçemedikleri, ciğer sevmeyenleri bile kendisine aşık eden mekan, menengiç kahvesi ikramı ile de misafirlerine en iyi hizmeti veriyor.
Fatihİstanbul
 
Küçük bir mekan olmasına rağmen sıcak bir ortam sunan Ricco Bakırköy merkezde yer alıyor. Edirne Tava Ciğeri ile ünlü, müdavimlerinin çok olduğu bir ciğerci.
Bakırköyİstanbul
 
Mezeleri ve yemekle birlikte gelen ikramlarla birlikte Kadıköy’ün en sevilen ciğercisi diyebiliriz.
Kadıköyİstanbul
 
Yıllardır kazandıkları deneyim ile hazırladıkları ciğerlerle kebap severlerin kısa sürede favorisi haline gelen Ciğer Sarayı misafirlerine 24 saat hizmet veriyor.
Fatihİstanbul
 
Bol çeşit ve kaliteli hizmetiyle İstanbul’un sevilen şiş ciğer yapan mekanlarının başını çekiyor. Ailecek rahatlıkla uğrayabileceğiniz Ciğerimin Köşesi farklı mezelerle de damakları şenlendiriyor.
Beyoğluİstanbul
 
Ciğerin yanında ikram edilen yeşilliklerle ciğer keyfini sonuna kadar yaşamanızı sağlıyorlar. Ciğer dışında farklı kebap çeşitlerine de yer veriyorlar.
Beyoğluİstanbul
 
Ciğerine aşık olacağınız ara sokakta yer alan şirin bir mekan. Ayranlarını içmeden sakın mekandan ayrılmayın.
Üsküdarİstanbul
 
Feriköy'ün bu küçücük mekana dev lezzetler sığdırmış mekanında yalnızca 3 çeşit bulunuyor. Arnavut ciğeri, Edirne tava ciğeri ve yarım ekmek ciğerden oluşan menü ve ortamın samimiyeti eşsiz.
Şişliİstanbul
 
Edirne Tava Ciğercisi Naci Usta'da leziz ciğer çeşitleri dışında mercimek, işkembe ve kelle gibi çorbalar da bulabilirsiniz.
Beşiktaşİstanbul
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş
Yorum Yap

LİSTEYE MEKAN EKLE

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER LİSTELER

Tümünü Gör
#
Mobil ile Her Yer Elinin Altında!
Yoldayken acıktığında ya da yeni mekanlar görmek istediğinde mekan.com uygulamasını kullanarak sana en yakın mekanları keşfet!
#
Restoran Paneli İşletmenizi internete taşıyın,
milyonlarca kişiye ulaşın!
HEMEN KAYIT OLUN