info@mekan.com

İstanbul'daki Evden Kaçış Oyunu Mekanları

Arkadaş gruplarının son dönemdeki en favori eğlencesi evden kaçış oyunu için gidebileceğiniz, en çok tercih edilen korku evleri.

3 Kasım 2016

İstanbul'daki Evden Kaçış Oyunu Mekanları
 
Tam bir saat boyunca bilmediğiniz bir evde, ipuçlarını takip ederek hem heyecanlı hem de eğlenceli zamanlar geçireceğiniz Tuzak, arkadaşlarınızla unutulmaz anılarınıza ev sahipliği yapıyor.
Kadıköyİstanbul
 
İnteraktif ekip kurma serisine yeni ekledikleri Halka 2 Kaçış Oyunu, alışagelmişliğin dışında bir oyun olarak dikkat çekiyor. Kusursuz Kaçış, genel kaçış oyunları ile ilgili farklı konseptler sunuyor.
Kadıköyİstanbul
 
''Sevdiğini kurtarabilmek için neler yapardın ? 45 dakika sana yeter miydi?'' diye soruyor Nebbaş Karantina Korku Evi. Ne diyorsunuz?
Kadıköyİstanbul
 
Bir kaçış ve korku evi olan İstrapped’da bir de deşarj odası bulunuyor. Yarım saat boyunca odadaki tüm eşyaları kırabileceğiniz bu odayı İnstrapped’da deneyimleyebilirsiniz.
Beşiktaşİstanbul
 
İlginç hikayesiyle çözüme yüksek gerilimle ilerleyeceğiniz Demon Korku Evi’nde, arkadaşlarınızla oldukça eğlenceli vakitler geçireceksiniz.
Kadıköyİstanbul
 
Pyramid Head Korku Evi’nde hem evden çıkışın yollarını arayacak hem de korku dolu kabuslarınızla yüzleşeceksiniz.
Kadıköyİstanbul
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş
Yorum Yap

LİSTEYE MEKAN EKLE

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER LİSTELER

Tümünü Gör
#
Mobil ile Her Yer Elinin Altında!
Yoldayken acıktığında ya da yeni mekanlar görmek istediğinde mekan.com uygulamasını kullanarak sana en yakın mekanları keşfet!
#
Restoran Paneli İşletmenizi internete taşıyın,
milyonlarca kişiye ulaşın!
HEMEN KAYIT OLUN