info@mekan.com

İstanbul'un En İyi Manikür - Pedikür Salonları

Hayatımız boyunca eksik etmememiz gereken şey şüphesiz ki bakımdır. Cilt bakımı, tırnak bakımı, saç bakımı derken kendimizle ilgili pek çok konuda bakıma dikkat etsek de bu listemizde sadece tırnak bakımını ele aldık ve İstanbul'un en iyi manikür - pedikür salonlarını sizler için bir araya getirdik. Listemizde gönül rahatlığıyla manikür-pedikür yaptırabileceğiniz, sizi rahatlatacak konforlu güzellik merkezleri bulunuyor.

15 Eylül 2017

İstanbul'un En İyi Manikür - Pedikür Salonları
 
Pronails Sopolish kalıcı oje uygulaması, tırnak süsleme teknikleri, tırnak yeme tedavisi ile estetik görünüm kazandırma ve manikür - pedikür hizmetleri sırasında gereken bakımı sağlayan bir işletme burası.
Kadıköyİstanbul
 
Profesyonel ve güler yüzlü kadrosu ile bakımlı ve estetik açıdan güzel görünüme sahip olabilirsiniz. Pedikür sırasında ayak topuklarına yapılan bakım ile ölü derilerden kurtularak zamanla oluşabilecek deri sertleşmesi ve çatlamaların önüne geçebilirsiniz.
Kartalİstanbul
 
Temizlik yapılması, tırnaklara şekil verilmesi, el ve ayak masajı, ölü deri temizliği, ayak topuğunun temizliği, nasır ve batık gibi problemlerin çözümü ve oje sürümü ile gerçekleştirilen manikür ve pedikür hizmeti bulunuyor.
Şişliİstanbul
 
El ve ayaklarda bakımlı ve güzel bir görünüm için kaliteli manikür ve pedikür hizmetleri ile canlı ve estetik tırnaklara merhaba diyebilirsiniz.
Beşiktaşİstanbul
 
Amerika'nın önde gelen oje markası Essie oje ve bakım ürünleri ile manikür-pedikür sonrası geniş renk seçeneğiyle tırnaklarınızı renklendirebilirsiniz. Tırnak yeme tedavisi, Jel sistem protez tırnak, batık tırnak bakımı ve Shellac kalıcı oje de bulunuyor.
Beşiktaşİstanbul
 
Hem sağlıklı tırnaklara sahip olmak hem de güzel bir görünüm elde etmek için manikür ve pedikür ihtiyacınızı karşılayan mekanda aynı zamanda bakımı tamamlamak için ayak peelingi de yaptırabilirsiniz.
Kadıköyİstanbul
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş
Yorum Yap

LİSTEYE MEKAN EKLE

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER LİSTELER

Tümünü Gör
#
Mobil ile Her Yer Elinin Altında!
Yoldayken acıktığında ya da yeni mekanlar görmek istediğinde mekan.com uygulamasını kullanarak sana en yakın mekanları keşfet!
#
Restoran Paneli İşletmenizi internete taşıyın,
milyonlarca kişiye ulaşın!
HEMEN KAYIT OLUN