info@mekan.com

Leziz Öğle Yemekleri Mekanları

Öğle yemeği için kısıtlı zamanı olanlara ideal mekanlar.

26 Şubat 2016

Leziz Öğle Yemekleri Mekanları
 
Mavi fayanslı dekoruyla öne çıkan, akşamları meyhaneye dönüşen, lezzetli, bir tık fiyatlı ama bunu hakeden yemekleriyle dikkat çeken mekan.
Beyoğluİstanbul
 
Ermeni bir çiftin 18 yıldır işlettiği kendi müdavim kitlesini yaratmış mekan. Tatlıları ekstra başarılı, mutlaka denemelisiniz!
Beyoğluİstanbul
 
Adını Nato'nun kurulduğu yıl açılmasından alan özellikle 'yoğurtlu' diye bilinen kallavi porsiyon et yemeğiyle öne çıkan esnaf lokantası.
Beyoğluİstanbul
 
Ermeni bir aile tarafından işletilen turistik, samimi bir havaya sahip mekan. Özellikle zeytinyağlı çeşitlerindeki başarısı dikkat çekiyor.
Beyoğluİstanbul
 
Tavuk beytisi ile ön plana çıkan, Tüneldeki salaş mekanından sonra yeni yerinde kısmen sınıf atlayan, yılların başarılı ocakbaşı tarzı esnaf lokantası.
Beyoğluİstanbul
 
Köftesinden ziyade sıcak yemekleri; özellikle fırında somonu ile öne çıkan mekan. Her daim kalabalık olması sizce de mekanın başarısını gözler önüne sermiyor mu?
Beyoğluİstanbul
 
Kahvaltılık ürünleri dışında büyük porsiyonları ve sağlıklı salataları ile güzel bir öğle yemeği seçeneği yaratan mekan.
Beyoğluİstanbul
 
İstanbul'da tantunisi kayda değer lezzette olan nadir yerlerden. Servis hızlı. Tantuni yeşillikle servis ediliyor ve lezzetine lezzet katıyor. Ye- kalk hizmet veren mekan her açıdan başarılı.
Beyoğluİstanbul
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş
Yorum Yap

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER LİSTELER

Tümünü Gör
#
Mobil ile Her Yer Elinin Altında!
Yoldayken acıktığında ya da yeni mekanlar görmek istediğinde mekan.com uygulamasını kullanarak sana en yakın mekanları keşfet!
#
Restoran Paneli İşletmenizi internete taşıyın,
milyonlarca kişiye ulaşın!
HEMEN KAYIT OLUN