info@mekan.com

Karafırın

0 (212) 696 69 91

http://www.karafirin.com.tr

Karafırın

HAKKINDA

Firmamız ve “koşulsuz müşteri memnuniyeti” ilkesini benimsemiş mağazalarımız hakkında bilgiler, Karafırın’da her an bulabileceğiniz “taze ve leziz” günlük ürünlerimiz ile doğum günü, düğün gibi özel günleriniz için seçim yapabileceğiniz “farklı ve yenilikçi” butik pastalarımızın fotoğraflarını bulabilirsiniz. Özel günlerini ve organizasyonlarını “güvenilir ve yaratıcı” bir ele teslim etmek isteyen müşterilerimiz için de catering hizmetimizle ilgili bilgiler ve fotoğraflar olan bir bölüm koyduk.

Karafırın’ın en sadık müşterileri olan “çocuklarımız” için onların keyifli zaman geçirirken, kendileri için oluşturduğumuz ürün ve hizmetlerden seçim yapabilecekleri özel bir sayfada oluşturduk.

Dört kuşaktır oluşturduğumuz deneyimlerden faydalanmak ve firmamıza iş ortağımız olarak katılmak isteyenler için franchising hakkında bilgiler vermeye çalıştık.Bize ulaşmak ve görüşlerinizi, isteklerinizi iletmek isterseniz iletişim bölümümüz ve tüketici görüş formumuz hizmetinizdedir.

Karafırın markasının oluşmasında en büyük pay sahibi olan siz değerli müşterilerimizi bugün yine Karafırın Mağazalarına davet ediyor ve sayfalarımızı sizler için açıyoruz.