info@mekan.com

Gezinoloji

4
Toplam 23 Üye

İşletme Yetkilisine Mesaj Gönder

 
İstanbul Maltepe mekanları arasında yer alan Gezinoloji, adresi, yorumları ve resimleri ile mekan.com'da. Kampanya ve duyurularından haberdar olmak için mekanı takip edin, yorum yazın ve puan verin.

NASIL GİDİLİR?

YORUMLAR

(13) Tümünü Gör

Puan Verin:
    Arzu Özgöz Ayan
    1 Yorum 0 Takipçi
    Tek kelime rezil bir otelde kaldık.Son dakikaya kadar otel adı veremeyiz dediler ve bu sebeple oteli önceden inceleyemedik.Yağan yağmurlar hatta seller bile moralimizi bozmadı ama insallah bu yorumu acentesi tur şirketi okur da derhal bu oteli programlarından çıkarırlar.Bu kuponu aldığımda tur “Gezinoloji”idi.Sonra gelen otobüs SSC Tur oldu!Şöyle söyleyeyim odaya girdik ve banyo su içindeydi.Eşim üstüne bir ayak havlusu attı dedik ki aşağı inip söyleriz bir açıklamları olur veya düzeltirler 2 gün boyunca asla düzelen bir şey olmadı.Havlu 1 tane bile yoktu neyse 3.kez söyleyince onu getirdiler en azından. Banyoyu bir paspas ile silebilirimisiniz dediğimizde eşime ben mi sileceğim demişler?!!!İlaveten yemekler berbat ötesi, temizlik ise feciğğğ. Güya YP diye tercih etmiştik.Fiyat/Kazanç oranı yüzünden.!Karşısındaki restauranta gittik garson geçmiş olsun dedi, biz yıllardır o otelin ekmeğini yiyoruz diyerek de ekledi.OTEL ADI:AEGEAN PARK OTEL MARMARİS Bir de 3 Yıldızlı!! Aldığımız 4 günlük Marmaris Datça Gökova Yüzme ve Tekne Turu sayesinde asla bir daha tura katılmama kararı aldık.Bunun için ayrıca teşekkürler.Rehberler artık taşeronmus. Ben en önde oturan ve yanındaki koltuğu müşterisine İzmire gidene kadar vermeyen bir rehber ilk defa gördüm.(kız gelen kişi binene kadar oturayım gelince yerime geçerim demesine rağmen)Tarihi bilgi verdi yalnız onu ekleyeyim.Hangi birini anlatayım düşündükçe hatırlıyorum.Arabaya bindik elinde gelecek kişi sayısı mevcut;sayıyor sayıyor tutturamadı sonra biz o kişiyi başka bir yerden aldık.Yani bize asla bir açıklama olmadı da ben öyle anladım belkide yanlış anlamışızdır bilemem.Şöför yol boyunca bayağı sigara içti.Ama Allah için kokuyu gidermek için bir şeyler sıktı ve camı açtık tuttu.Donduk ayrı konu!Buradada asla rehber şoföre bir uyarıda bulunmadı.Ertesi günlü tekne turu için bize minibüs ayarlamışlar ama yolcular ayakta kaldı o sıcakta.dedi ki minibüsün şöförü 2 dakika zaten biraz sabır edin.Rehberimiz gene en ufak bir acıklamada bulunmadı.Dönüşte rehber bizi bırakıp önden önden gitti takip olarak biz kendi kendimizi takip ettik hatta bir ara otele yuruyecegız diye düşünürken tekneden bir kişi bize yetip buradan gelin nereye gidiyorsunuz dedi ? Kendisini takip ettik bir baktık ki rehberimiz orada.Allah’tan orada tek tek oturttular. Zira eğer ayakta yolculuk edecek olsaydık asla binmeyecektik.Bir de bunlardan daha önemli bir şey daha var,2.günkü tekne turumuz saat 10.20da başladı bizi 16.30 da karaya çıkardılar. Zaten denilen koylara gitmediğimiz gibi son koyda 40 dakika buradayız demelerine rağmen 20 dakikada çıkardılar.Siz çocuk mu kandırıyorsunuz diye söylenmemize geç binmemize rağmen asla bu arada rehberimiz konuya müdahil olmadı başaramadık ve dediğim gibi 16.30 da karaya çıkmıştık.Belki rehberimiz biz söyleniyoruz diye önden önden gitmiştir onu bilemem.Kısacası kendilerine tavsiyem biz bir daha katılmayacağız bizimle eksilmezsiniz tabii ama fazlasamayacaksınız eğer bu şekilde tur yaparsanız. 10 ay önce
Bu işletme size mi ait?
İşletmenizi yönetmek için
Kayıt Olun!
YAKINLARDAKİ BENZER MEKANLAR
#
Mobil ile Her Yer Elinin Altında!
Yoldayken acıktığında ya da yeni mekanlar görmek istediğinde mekan.com uygulamasını kullanarak sana en yakın mekanları keşfet!
#
İşletme Paneli İşletmenizi internete taşıyın,
milyonlarca kişiye ulaşın!
HEMEN KAYIT OLUN