info@mekan.com

İmam Çağdaş

4.7
Toplam 6 Üye
 • 0 (342) 220 45 45 , 0 (342) 231 66 26
 • Şekeroğlu Mah. Gümrük Cad. Kale Civarı Uzun Çarşı No:49 Şahinbey / Gaziantep
 •    
  YORUM YAZ
Gaziantep Şahinbey mekanları arasında yer alan İmam Çağdaş, adresi, yorumları, resimleri ve menüsü ile mekan.com'da. Kampanya ve duyurularından haberdar olmak için mekanı takip edin, yorum yazın ve puan verin.

NASIL GİDİLİR?

RESİMLER

(13) Tümünü Gör

YORUMLAR

(277) Tümünü Gör

Puan Verin:
  İko Keşifte
  209 Yorum 87 Takipçi
  Küçükken Gaziantep'e çok gittik ama o zamanlar gastro turlar yapmıyorduk tabi:) İmam Çağdaş'tan bi haberdim haliyle. Yemeklerinden ziyade tatlılarını daha çok merak ediyordum. Zaten beyran baya tok tutmuştu:) İkişer lahmacun sipariş ettik (4,75 TL). Közlenmiş patlıcan istiyoruz yok. Ortaya da salata (4 kişilik 6 TL). Lahmacunu çok seviliyor ama bana et oranı çok az geldi. Tabi ki midemizi zorladı iki adet. Tatlı yemeden gitmek istemiyordum ailemi zor ikna ettim. Çay istedik o da yok. Bir karışık tatlı tabağını (10 TL) 4 kişi bölüşmek üzere ikna oldular:) Tatlılarına bayıldım. Sadece Koçak ve burayı denedim burası ilk sıramda şuan. Bir daha ki gidişimde farklı yerleri deneyimleyip sıralamamı oluşturacağım. 8 yıl önce
  Dunyaya acilan baklava. 9 yıl önce
  Baklava yemek sonrası 9 yıl önce
  Çok gürültü vaaaaar 9 yıl önce
  Tarifiz lezzetler... 9 yıl önce
Bu işletme size mi ait?
İşletmenizi yönetmek için
Kayıt Olun!
GENEL ÖZELLİKLER
YAKINLARDAKİ BENZER MEKANLAR
#
Mobil ile Her Yer Elinin Altında!
Yoldayken acıktığında ya da yeni mekanlar görmek istediğinde mekan.com uygulamasını kullanarak sana en yakın mekanları keşfet!
#
Restoran Paneli İşletmenizi internete taşıyın,
milyonlarca kişiye ulaşın!
HEMEN KAYIT OLUN