info@mekan.com

Joker No:19

4
Toplam 4 Üye

İşletme Yetkilisine Mesaj Gönder

 
Geniş bahçesi, uzun masaların ve iddialı kokteylleriyle Beşiktaş'ın en iyi barlarından biri. Mekan kocaman fakat hava karardıktan sonra müdavim akımı başlıyor. Saat 22:30’dan sonra da müziğin sesi yükseliyor. Joker No: 19, mekan.com kullanıcıları tarafından ''2015'in En İyi Barı'' seçildi!

NASIL GİDİLİR?

RESİMLER

(8) Tümünü Gör

YORUMLAR

(210) Tümünü Gör

Puan Verin:
  Adım Adım Gurme
  74 Yorum 37 Takipçi
  Dış kapısının küçüklüğüne aldanmayın; Joker'in içi o kadar büyük ki şaşırmanız garanti. Buna rağmen cuma ve cumartesi akşamları yer bulmak için şanslı olmak lazım. Mekandaki alkol çeşitliliği yerinde, yemekler çok lezzetli olmasa bile içeceğin yanında atıştırmak için ideal.
  Şarap menüsü gelişkin, şarapların fiyatlandırması güzel ayarlanmış, öyle 3 veya 4'le çarpmamışlar perakeden fiyatlarını. Burası keyifle şarap yudumlamak için tercih edilebilir. Butik biralar konusunda ise önemli bir sıkıntı var. Menüden hangi birayı seçerseniz seçin, alacağınız cevap genellikle aynı: "Maalesef şu an için elimizde bulunmuyor.". Müşteriye olumsuz bir cevap vermek yerine, ellerinde olan biraları kara tahta ile bir yerlere yazsalar daha mantıklı olacak.
  Joker'in gönlümüzü asıl fetheden yönü ise hayvan sevgisi. İçeriye köpeğinizle gelip, keyfinize bakabilirsiniz. Yaşasın havhavlar!
  9 yıl önce
  Duygu Orhan Gülbenek
  58 Yorum 37 Takipçi
  Buraya ne zaman gidicek olsak, acaba yer bulabilecek miyiz gerginliği alıyor beni. Ne zaman gitsek bahçede oturabilmek için uzun uzun beklemek durumunda kaldık, Beşiktaş'ta benzeri çok fazla yer yok çünkü.
  Ayrıca müziğin sesi de rahatsız edici, zira dans edilmeyen bir ortamda bu kadar yüksek sesle müzik çalmaları bana saçma geliyor.
  İyi tarafları ise, çok çeşitli biraları ve yiyecek alternatifleri olması. Pizzaları ve hamburgerleri güzel.
  9 yıl önce
  Kahvaltisi gayet guzel, pazar sabahi bile sakin sessiz serin. kalabalik kahvaltilar icin cok uygun. 9 yıl önce
  Çok keyif aldım herkes kendi halinde 9 yıl önce
  Her mekan gibi başlangıçta çok keyifli olup şimdi bozulan ve keyifsiz bir mekan haline dönüştü. bahçe kısmındaki akustikteki sorundan sadece başınız ağrıyor... 9 yıl önce
Bu işletme size mi ait?
İşletmenizi yönetmek için
Kayıt Olun!
YAKINLARDAKİ BENZER MEKANLAR
#
Mobil ile Her Yer Elinin Altında!
Yoldayken acıktığında ya da yeni mekanlar görmek istediğinde mekan.com uygulamasını kullanarak sana en yakın mekanları keşfet!
#
Restoran Paneli İşletmenizi internete taşıyın,
milyonlarca kişiye ulaşın!
HEMEN KAYIT OLUN