info@mekan.com

Juno Cafe

4
Toplam 4 Üye

İşletme Yetkilisine Mesaj Gönder

 
Zeynep Deniz E.
0 Yorum 2 Takipçi
Juno Cafe'yi takip ediyor. 4 yıl önce
Orhan Y.
0 Yorum 0 Takipçi
Juno Cafe'yi takip ediyor. 5 yıl önce
Bengü T.
0 Yorum 5 Takipçi
Juno Cafe'yi takip ediyor. 6 yıl önce
Özge İ.
0 Yorum 0 Takipçi
Juno Cafe'yi takip ediyor. 6 yıl önce
Begüm Ölçer
140 Yorum 73 Takipçi
Juno Cafe'ye yorum yaptı. 6 yıl önce
"Nişantaşı'nın kendine has, keyifli ve cool mekanlarından biri bence burası :) Çok uzun zamandır aklımdaydı, geçenlerde deneme şansım oldu, çok da memnun kaldım. Fazla aç olmadığımız için arkadaşlarla bir şeyler içip ufak atıştırmalıklar yiyelim dedik. Menüsü gayet güzel gözüküyordu. Peynir tabağı ve atıştırmalık tabağı söyledik. Atıştırmalık tabağının genelin aksine klasik patates, soğan halkası değil ufak tapas tadında olması daha bir güzel geldi. Ön tarafta kış bahçesi tadında tek masalık bir yer var, 4-5 kişi oturup çok keyif alabilirsiniz."
Erşen Turgut
83 Yorum 43 Takipçi
Juno Cafe'ye yorum yaptı. 6 yıl önce
"Sirha sonrası quandoo rezervasyonuyla gittiğim mekanın genel olarak lezzetlerinden memnun kaldım. Az porsiyon isli patlıcan çorbası, (9 TL) poşe armut (16 TL) ve long island (30 TL) sipariş ettim. Seçtiklerimin hepsi başarılıydı. poşe armutun ayrı duran krema kısmına dokunmadım. Masaya gelen diğer lezzetlerden et şinitselin porsiyonu (44 TL) kocamandı. Tereyağının limon dilimlerini arasında servis edilmesi güzel bir detaydı. En azından iki kişiyi doyuracak büyüklükteydi. Bu anlamda fiyat performans olarak sınıfı geçer. Elmalı turta, panna cotta tatlıları da genel olarak beğenildi. Mekanın bebek arabası için kısıtlı yerinin olmayışı ve wc alanının dar oluşu dezavantaj. Buna karşılık kış bahçesine sahip olması güzel bir detay. Servis oldukça hızlı ve ilgiliydi. Siparişler aksamadan geldi. Hesaba % 10 servis ücreti de ekleniyor. #KanGurular."
Berfru Yazici G.
0 Yorum 0 Takipçi
Juno Cafe'yi takip ediyor. 6 yıl önce
ÇALIŞMA SAATLERİ
Tümünü Gör
  • Pazartesi 11:00 - 01:00
  • Salı 11:00 - 01:00
  • Çarşamba 11:00 - 01:00
  • Perşembe 11:00 - 01:00
  • Cuma 11:00 - 01:00
  • Cumartesi 11:00 - 01:00
  • Pazar 11:00 - 01:00
GENEL ÖZELLİKLER
SİTENİZE EKLEYİN
#
Mobil ile Her Yer Elinin Altında!
Yoldayken acıktığında ya da yeni mekanlar görmek istediğinde mekan.com uygulamasını kullanarak sana en yakın mekanları keşfet!
#
Restoran Paneli İşletmenizi internete taşıyın,
milyonlarca kişiye ulaşın!
HEMEN KAYIT OLUN