info@mekan.com

Kapım Otel

3.4
Toplam 10 Üye

İşletme Yetkilisine Mesaj Gönder

 
İstanbul Şile mekanları arasında yer alan Kapım Otel, adresi, yorumları ve resimleri ile mekan.com'da. Kampanya ve duyurularından haberdar olmak için mekanı takip edin, yorum yazın ve puan verin.

NASIL GİDİLİR?

YORUMLAR

(7) Tümünü Gör

Puan Verin:
  Nur Akdemir
  1 Yorum 0 Takipçi
  Tek kelime ile rezil bir yer. 2 hafta önce cumartesi gecesi orada kaldık.
  Akşam yemeği için otele gittiğimizde çalışanlar orada maç izliyordu. Maç açık kalacak mı dediğimizde maçın açık kalacağını söylediler ve bize yemek için etrafta başka yerler olduğunu söylediler. Yemeği yan taraftaki işletmede yemek zorunda kaldık.
  Sabah kahvaltısında yüksek sesle plaj müziklerine maruz kaldık.
  Otelin hemen yanındaki inşaat ayrı bir vaka zaten.
  Doğa içinde huzur verici bir tatil için gidip bu rezilliklerle karşılaştık.
  Şelale ve Kapım otele Emrah adında biri bakıyor. İşletme adamın umurunda değil. Aile işletmesi, butik otel diye reklam yapıyorlar bir de. Otellerin sahibi burayı umursamıyor anlaşılan.
  Çıkışta bize fatura da vermediler. Ertesi gün adresinize göndereceğiz diyerek adı Emrah adlı çalışan bizden bilgileri aldı. 1 hafta boyunca her gün aramama rağmen oyalayarak göndermedi. Bu kadar süre talep etmeme rağmen faturayı hala alamadım.
  Fırsat bu fırsat'ta oda fiyatı 350'den 279'a inmiş bir fırsat olarak görünüyor. Bu da yalan. Tatile gitmeden önce oteli aradığımızda Emrah adlı çalışan bize "Fiyat 300 TL, isterseniz burdan da alabilirsiniz zaten bir şey fark etmiyor." diye cevap verdi.
  BUTİK OTELCİLİKLE ALAKASI OLMAYAN ASLA GELİNMEMESİ GEREKEN HUZURSUZ VE SİNİR BOZUCU BİR YER
  9 yıl önce
Bu işletme size mi ait?
İşletmenizi yönetmek için
Kayıt Olun!
YAKINLARDAKİ BENZER MEKANLAR
#
Mobil ile Her Yer Elinin Altında!
Yoldayken acıktığında ya da yeni mekanlar görmek istediğinde mekan.com uygulamasını kullanarak sana en yakın mekanları keşfet!
#
Otel Paneli İşletmenizi internete taşıyın,
milyonlarca kişiye ulaşın!
HEMEN KAYIT OLUN