info@mekan.com

Leman Kültür, Kavaklıdere

Mekan Zinciri: Leman Kültür
2
Toplam 1 Üye
Ankara Çankaya mekanları arasında yer alan Leman Kültür, adresi, yorumları, resimleri ve menüsü ile mekan.com'da. Kampanya ve duyurularından haberdar olmak için mekanı takip edin, yorum yazın ve puan verin.

NASIL GİDİLİR?

YORUMLAR

(661) Tümünü Gör

Puan Verin:
  Adım Adım Gurme
  74 Yorum 36 Takipçi
  estekar Caddesinde bulunan Leman Kültür'ü boş bulmak genellikle zor. Bu kadar tercih edilen bir yer olmasına rağmen yer bulup ta bir masaya yerleştiğimde servisin bu kadar kötü olması beni hayal kırıklığına uğrattı. Yemekler içecekler ne kadar kaliteli, lezzetli olursa olsun bir yerde verilen servis zayıfsa ben orayı bir daha tercih etmiyorum.
  Yeni servis edilmeye başlanan ıspanaklı pancarlı pizzayı ve çikolatalı sufleyi denedim. Pizza standart bir lezzetten öteye geçememişti. Hamur mayasız sert ama çıtır değildi. Belirgin bir lezzeti yoktu. Üzerindeki malzemeler uyumluydu ama pizza denilince önce hamurunu konuşan biriyim.
  Çikolatalı sufle tatlı olarak fena değildi ama yeterince kabarmamıştı.
  Mekan kalabalıktan ötürü çok gürültülü, masalar arasında 20 cm yok. Yandaki masanın konuştuklarından bazen karşındakini duyamıyorsun. O kadar gürültüden zaten mekanda müzik çalıyor muydu hatırlayamıyorum.
  Bir daha tercih etmeyeceğim bir işletme.
  5 yıl önce
  Yemeklerini kesinlikle tavsiye etmiyorum. yemek zorun da kaldığında yiyorum. ıspanaklı tavuk tarzında yediğim yemekteki ıspanak ekşimsiydi sanki bozuk gibi... bir çok sorun... 5 yıl önce
  Sigara icmeyenler icin yukari kati acik tutsalar iyi olur..temiz hava almaya calismaktan yemek yiyemedik.. 5 yıl önce
  Orman meyveli suffle mutlaka denenmeli 5 yıl önce
  Geçtiğimiz günlerde eşimle yemek için buradaydık. servis olarak gerçekten ilgisiz ve çok yavaşlar. yemek ciddi anlamda başarısızdı. mayonez ve ketçap nedir öyle? eşantiyon gibi.. adına yakışmıyor. 5 yıl önce
Bu işletme size mi ait?
İşletmenizi yönetmek için
Kayıt Olun!
SİTENİZE EKLEYİN
YAKINLARDAKİ BENZER MEKANLAR
DİĞER ŞUBELER
#
Mobil ile Her Yer Elinin Altında!
Yoldayken acıktığında ya da yeni mekanlar görmek istediğinde mekan.com uygulamasını kullanarak sana en yakın mekanları keşfet!
#
Restoran Paneli İşletmenizi internete taşıyın,
milyonlarca kişiye ulaşın!
HEMEN KAYIT OLUN