info@mekan.com

Mendel's

5
Toplam 2 Üye

YORUMLAR

  Bengü Erenler
  5 Yorum 2 Takipçi
  Ben burayı nasıl daha önce keşfedemimişim inan ki bilmiyorum. Öncelikle tatlı menüsü bana La Vie En Rose'u hatırlattı tek fark, oradaki ukala servis elemanları yerine burada sıcakkanlı ,çok yardımcı çalışanlarının olması. Özellikle Mert ve Emrah Bey, bizlere tatlı ve kahve tercihimizde çok yardımcı oldular. Tatlı olarak Mert Bey'in önerisi ile Agatha Zero tercih ettim, Pataşu kek, pastacı kreması ve frambuaz taneleriyle eritilmiş çikolata var içinde. Gerçekten mükemmeldi! Her bir çatalda o kadar beğendim ki! Diğer tatlılar acaba nasıl diye düşündürdü.
  Kahve olarak Chemex tercih ettik, Emrah bey Chemex kahvenin özelliklerini bize anlattı, çok zor bulunan bu kahveyi özel kalın Alman filtresi ile 3 dakika demleme yöntemi ile hazırlanıyor. Ben kahveye hemen süt atan bir insan olmama rağmen, bu kahveyi sütsüz içtim ve aroması daha önce içtiğim kahvelerden çok farklıydı. Kesinlikle tavsiye ediyorum.
  6 yıl önce
  Davut Aköz
  4 Yorum 0 Takipçi
  çok keyifli bir ortam. 6 yıl önce
Bu işletme size mi ait?
İşletmenizi yönetmek için
Kayıt Olun!
SİTENİZE EKLEYİN
#
Mobil ile Her Yer Elinin Altında!
Yoldayken acıktığında ya da yeni mekanlar görmek istediğinde mekan.com uygulamasını kullanarak sana en yakın mekanları keşfet!
#
Restoran Paneli İşletmenizi internete taşıyın,
milyonlarca kişiye ulaşın!
HEMEN KAYIT OLUN