info@mekan.com

Mercan Kokoreç

3
Toplam 2 Üye

İşletme Yetkilisine Mesaj Gönder

 
İstanbul Kadıköy mekanları arasında yer alan Mercan Kokoreç, adresi, yorumları, resimleri ve menüsü ile mekan.com'da. Kampanya ve duyurularından haberdar olmak için mekanı takip edin, yorum yazın ve puan verin.

NASIL GİDİLİR?

RESİMLER

(4) Tümünü Gör

YORUMLAR

(92) Tümünü Gör

Puan Verin:
  Oben Nayan
  1 Yorum 0 Takipçi
  Öncelikle şunu belirtmek istiyorum; Anne tarafından Giritliyimdir babam da 20 yıldır meyhane işletmecisidir. 35 yıllık da kadıköylüyümdür ve Kadıköy Çarşı da ki Mercana abartmıyorum en az 30 kere gitmişliğim vardır. İlk defa Hamile olan eşim ile birlikte malumuz birşeyler yemek için Caddebostan Mercan'a gittik. Balık çorbası istedik. Balık çorbası kötü olabilir ve az taneli de olabilir fiyatı 16 tl olsa bile, lakin uyduruk bir sebze çorbası içine sonradan eklenen artık 2-3 balık parçası eşliğinde balık çorbasını hiçbir şekilde kabul etmiyorum. Kötü ve az kavramı her bir tüketici için farklılık gösterebilir ama enayi yerine konulmak, kandırılmak hatta abartmıyorum kazıklanma duygusu insanoğlu için bence evrenseldir. Peynirli roka salatı geldi , keşke fotosunu çekseydim. avucunuzu açın rokaları koyun üzerinede max 20 gr peynir rendeleyin. 20 küsür tl . Ben kalkmak istedim, dedim ödemeyeceğim hesabı Eşim son bir şans daha verelim balık köftesi söyleyelim ne kadar kötü olabilir ki dedi. İçinde balıktan eser yok hazır harçı bulamışlar kızartmışlar ve önümüze getirdiler afiyet olsun diye. İlgili beyefendiye hesabı öderken bunları söyledim. Kendisi bunları okurken tanıyacaktır ve durumu teyit edecektir. Kendisi vakur bir şekilde dinledi beni, ustanın da giritli olduğunu söyledi. Dedim ki; girit te bunları getirseniz polisi ararlar dolandırıyorlar beni diye.Neyse diyeceğim o ki münferit bir durum olabilir fakat ben bir daha gitmem kimseye de önermem. Bu yazmamın sebebi dediğim gibi beğenmek, sevmek vs değişkenlik gösterebilir, fakat kandırılmak enayi yerine konulmak insanın ağırına gidiyor. 2 yıl önce
  Servis aşiri yavaş iftara gel sahura ancak gelir 6 yıl önce
  Ufacık köpekle dışarıda oturmamıza izin vermediler, foursquare de köpek dostu tag ine inanmayın. 6 yıl önce
  It's definitely dog un-friendly, we've been turned down when we wanted to sit outside with a small puppy. 6 yıl önce
  Noyan Tulu
  2 Yorum 0 Takipçi
  iyi midye yemek isterseniz adres mercan derim 6 yıl önce
Bu işletme size mi ait?
İşletmenizi yönetmek için
Kayıt Olun!
GENEL ÖZELLİKLER
SİTENİZE EKLEYİN
YAKINLARDAKİ BENZER MEKANLAR
#
Mobil ile Her Yer Elinin Altında!
Yoldayken acıktığında ya da yeni mekanlar görmek istediğinde mekan.com uygulamasını kullanarak sana en yakın mekanları keşfet!
#
Restoran Paneli İşletmenizi internete taşıyın,
milyonlarca kişiye ulaşın!
HEMEN KAYIT OLUN