info@mekan.com

Mmy Tantuni, Ciğer

Mekan Zinciri: Mmy Tantuni
4.5
Toplam 4 Üye
 • 0 (212) 471 81 78
 • Rami Yeni Mah. Cemal Ulusoy Cad. Basın Ekspres Yolu. No:21 (BP Benzin İstasyonu içi) Yenibosna Bahçelievler / İstanbul
 •    
  YORUM YAZ
Seyhmus T.
1 Yorum 0 Takipçi
Mmy Tantuni'yi takip ediyor. 7 yıl önce
Gizem K.
0 Yorum 1 Takipçi
Mmy Tantuni'yi takip ediyor. 7 yıl önce
Cisil C.
0 Yorum 0 Takipçi
Mmy Tantuni'yi takip ediyor. 8 yıl önce
Kangurular K.
60 Yorum 52 Takipçi
Mmy Tantuni, Ciğer'e yorum yaptı. 8 yıl önce
"MMY Tantuni İstanbulda Mersin tantuniyi en iyi yapan yerlerin başında geliyor. Basın ekspres yan yolda bir benzicinin içinde başlayan küçük bir işletme, şimdilerde 4-5 yerde şubeleri ile kalitesini bozmadan devam ediyor. Hizmet anlayışı ve müşterisine verdiği önem her zaman kendini hissettirmektedir. Tantuninin tadını en iyi şekilde almak istiyorsanız yarım ekmek tantuni acılı ve soğanlı alın. Bunun yanısıra ciğer ve kuzu şişleri de çok iyidir. Mercimek çorba, tavuk pilavları da oluyor onları da iyi yapıyorlar. Fiyatları diğer tantunicilere göre yüksek olabilir ancak ekmeğin içinde gördüğünüz etin en iyi kısımlardan seçilmiş ve hazırlanmış olduğunu göreceksiniz."
Erdi Karakütük
288 Yorum 80 Takipçi
Mmy Tantuni, Ciğer'e yorum yaptı. 8 yıl önce
"İstanbul'da bu lezzeti en iyi yapan yerlerden birisi MMY Tantuni. Basın Ekspres yolu yan yol üzerinde( Mahmutbey-Havalimanı istikameti) BP benzinlik içinde yer alıyor. Öğlen vakti gittik neredeyse yer bulamıyorduk. Ferah bir kapalı salonu ve bahçe bölümü var. Tantunilerin hazırlandığı bölüm gözönünde. Herşey şeffaf. Tantuniyi ister yarım ekmek ister dürüm isterseniz porsiyon alabiliyorsunuz. Ben hem yarım hem de dürüm yedim.İkisi de birbirinden güzeldi. Mideyi yormuyor. Yemeğin üstüne kaymaklı künefe de ortalamanın üstündeydi"
Kenan Yildirim
8 Yorum 8 Takipçi
Mmy Tantuni, Ciğer'e yorum yaptı. 8 yıl önce
"Tantuni oldukça lezzetli fakat restoran fiziki kalitesini biraz daha yükseltmeli (mesela benzin istasyonunun tuvaletini kullanmamalısınız) fotoğraftaki servis lokma tantuni"
Bu işletme size mi ait?
İşletmenizi yönetmek için
Kayıt Olun!
ÇALIŞMA SAATLERİ
Tümünü Gör
 • Pazartesi 10:00 - 22:00
 • Salı 10:00 - 22:00
 • Çarşamba 10:00 - 22:00
 • Perşembe 10:00 - 22:00
 • Cuma 10:00 - 22:00
 • Cumartesi 10:00 - 22:00
 • Pazar 10:00 - 22:00
GENEL ÖZELLİKLER
#
Mobil ile Her Yer Elinin Altında!
Yoldayken acıktığında ya da yeni mekanlar görmek istediğinde mekan.com uygulamasını kullanarak sana en yakın mekanları keşfet!
#
Restoran Paneli İşletmenizi internete taşıyın,
milyonlarca kişiye ulaşın!
HEMEN KAYIT OLUN