info@mekan.com

Romantika Fenerbahçe

4.5
Toplam 4 Üye

İşletme Yetkilisine Mesaj Gönder

 
İstanbul Kadıköy mekanları arasında yer alan Romantika Fenerbahçe, adresi, yorumları, resimleri ve menüsü ile mekan.com'da. Kampanya ve duyurularından haberdar olmak için mekanı takip edin, yorum yazın ve puan verin.

NASIL GİDİLİR?

RESİMLER

(15) Tümünü Gör

YORUMLAR

(173) Tümünü Gör

Puan Verin:
  Saatlerce denizi seyderip huzurla oturulabilinecek bir mekan.ayrıca servisi gayet hızlı ve iyi 9 yıl önce
  Cam kubbesi, beyaz mobilyaları ve yeşiller içinde romantik bir brunch veya akşam yemeği için mükemmel atmosfer. 9 yıl önce
  Dokunmadiginiz bir burasi kalmisti oda olmus o eski kalitesi farkı yok olmus 9 yıl önce
  Amazing view :) 9 yıl önce
  Deniz Toraman
  20 Yorum 14 Takipçi
  Fenerbahçe Parkı'nda denize sıfır bir yer Romantika. Yazın doğal olarak (yer bulabilirseniz) deniz kenarında dışarısını tercih edeceksiniz, ama buranın çocukluğumdan beri bayıldığım bir iç mekanı var, bahsetmezsem olmaz. İçerisi adı gibi çok romantik, ama romantik derken öyle pembeler kalpler gelmesin aklınıza, eski türden bir romantiklik bu. Yüksek tavan, işlemeli beyaz demirler, kuş kafesleri... Hatta içinde kuş olan kuş kafesleri. Dışarıda yağmur yağarken içeride kuş sesleriyle kitabınızı okuyup kahvenizi içebilirsiniz.
  Yemekleri pek ilginç ya da çok lezzetli değil, karnınızı doyurmak için birşeyler yiyebilirsiniz. Fiyatları da ortalama. Ama zaten denize yirmi santimetre uzakta otururken yemekleri muhteşem değil diye üzüleceğinizi hiç zannetmiyorum :)
  9 yıl önce
Bu işletme size mi ait?
İşletmenizi yönetmek için
Kayıt Olun!
YAKINLARDAKİ BENZER MEKANLAR
#
Mobil ile Her Yer Elinin Altında!
Yoldayken acıktığında ya da yeni mekanlar görmek istediğinde mekan.com uygulamasını kullanarak sana en yakın mekanları keşfet!
#
Restoran Paneli İşletmenizi internete taşıyın,
milyonlarca kişiye ulaşın!
HEMEN KAYIT OLUN