info@mekan.com

Sakıp Sabancı Müzesi

5
Toplam 1 Üye
 • 0 (212) 277 22 00
 • Emirgan Mah. Sakıp Sabancı Cad. No:42 Sarıyer / İstanbul
 •    
  YORUM YAZ
İstanbul Sarıyer mekanları arasında yer alan Sakıp Sabancı Müzesi, adresi, yorumları ve resimleri ile mekan.com'da. Kampanya ve duyurularından haberdar olmak için mekanı takip edin, yorum yazın ve puan verin.

NASIL GİDİLİR?

RESİMLER

(5) Tümünü Gör

YORUMLAR

(213) Tümünü Gör

Puan Verin:
  Selda Handan Karahan
  8 Yorum 0 Takipçi
  Emirgan'ın en güzel yerlerinden birine,Emirgan Sütiş'in hemen yanıbaşındaki müze Atlı Köşkün içinde yer alıyor.Sakıp Sabancıya ait olağanüstü koleksiyonların yanında belli ayda ünlü eserlerde Müzenin fuaye salonunda sergileniyor(Örn Juan Miro,Zero sergisi gibi)Çok uygun fiyatları ve Köşk içinde oroparkı olan bu müze İstanbul'da mutlaka görülmesi gereken olağanüstü yerlerden biri kesinlikle.Bayılıyorum.
  7 yıl önce
  Şimdiye kadar kuratöryel açıdan kötü bi sergiye denk gelmedim. içeriğine bir şey diyemem o sizin sanat zevkinize kalmış. 8 yıl önce
  Yılanların öcü 42.bölüm sezon finali 8 temmuz 2015 8 yıl önce
  Dünyayı bambaşka gören dahi miro, monet'in bahçesi, picasso ve ıstanbul da bir sürrealist dali bizi sanata doyuran hayallerimi gerçekleştiren ssm ye teşekkürler!.. 8 yıl önce
  Sevgili komsumun ülkemize kültür mirası,ruhun sad olsun sakıp abi 8 yıl önce
Bu işletme size mi ait?
İşletmenizi yönetmek için
Kayıt Olun!
YAKINLARDAKİ BENZER MEKANLAR
#
Mobil ile Her Yer Elinin Altında!
Yoldayken acıktığında ya da yeni mekanlar görmek istediğinde mekan.com uygulamasını kullanarak sana en yakın mekanları keşfet!
#
İşletme Paneli İşletmenizi internete taşıyın,
milyonlarca kişiye ulaşın!
HEMEN KAYIT OLUN