info@mekan.com

Tria Club Sağlıklı Yaşam

4.4
Toplam 13 Üye

İşletme Yetkilisine Mesaj Gönder

 

Mora Terapi ile Kilo Verme 900 TL yerine 600 TL !

Tria Club'tan sizlere zahmetsizce zayıflamanız ve beslenme alışkanlıklarınızı değiştirmeniz için muhteşem kampanya !

Mora Terapi ile 3+1 Seansta Sağlıklı Kilo Verme 900 TL yerine sadece 600 TL !

- Mora Terapi Nedir?
Mora Terapi kişilerin, kilo aldıran gıdalara karşı yeme isteğini azaltan tamamlayıcı bir yöntemdir. Sigara ve alkol gibi bağımlılıklardan kurtulma çalışmalarında adını duyurmuş olan Mora Terapi, zayıflama amaçlı kullanıldığında un, şeker ve benzeri karbonhidratlar üzerinden uygulanıyor ve yapılan iki seansla birlikte kişinin kilo aldırabilecek besinlere ihtiyacını uzun vadeli olarak azaltıyor.

- Mora Terapi ile Zayıflama Uygulamasının Amacı Nedir?
Bu yöntem ile zayıflama, vücuttaki maddelerin atılmasından öte, bedenin ve zihnin öncelikli olarak bu düşünceyi ve inancı kazanmasıdır. Bu kapsamda yöntem; düşkün olduğunuz gıdalara karşı isteksizlik yaratma, psikolojik sakinlik ve rahatlık sağlama ve metabolizmanızda yavaşlamaya yol açabilen enerjetik problemleri ortadan kaldırma amacındadır.

Tatlı, çikolata ya da hamur işlerine düşkünlüğü olanlarda kısa sürede çok iyi sonuçlar veren Mora Terapi, çoğunlukla tek seansta çözüm sunabilmektedir. İki seans ana karbonhidrat grupları üzerinden kullanılan Mora Terapi, 15 gün sonra yapılan üçüncü seansta ise kişinin düşkün olabildiği diğer yiyecek grupları (tuz, kahve, kola) üzerinden kullanılarak beslenme alışkanlıklarının değişimini sağlıyor.

İlk seansın hemen ardından tatlı isteğinizin ve iştahınızın azaldığını, kendinizi daha hafif hissettiğinizi fark edeceksiniz. Uykularınızın düzene girdiğini, varsa vücut ağrılarınızın azaldığını ve duygusal olarak daha sakin biri olduğunuzu göreceksiniz.

Mora Terapi ile yememeniz gereken gıdalara karşı olan düşkünlüğünüzden kurtularak sağlıklı zayıflama için en büyük adımı atmış olacaksınız, beslenme alışkanlığınızı değiştireceksiniz. Vazgeçemediğiniz besinlere karşı olan bağımlılığınızdan kurtulmanız için en kolay yöntemi sizlere sunuyoruz.

Ayrıntılı bilgi ve randevu için 0212 284 81 74
*Bu kampanyadan 31 Mart 2015 tarihine kadar faydalanabilirsiniz.
Bu kampanya 2 Mart 2015 - 31 Mart 2015 tarihleri arasında geçerlidir.
RANDEVU AL
ÇALIŞMA SAATLERİ
Tümünü Gör
  • Pazartesi 09:30 - 19:30
  • Salı 09:30 - 19:30
  • Çarşamba 09:30 - 19:30
  • Perşembe 09:30 - 19:30
  • Cuma 09:30 - 19:30
  • Cumartesi 09:30 - 19:30
  • Pazar Kapalı
SİTENİZE EKLEYİN
#
Mobil ile Her Yer Elinin Altında!
Yoldayken acıktığında ya da yeni mekanlar görmek istediğinde mekan.com uygulamasını kullanarak sana en yakın mekanları keşfet!
#
Güzellik Paneli İşletmenizi internete taşıyın,
milyonlarca kişiye ulaşın!
HEMEN KAYIT OLUN