info@mekan.com

Unique Health Club, Gönen Hotel

3.7
Toplam 23 Üye

İşletme Yetkilisine Mesaj Gönder

 
İstanbul Bahçelievler mekanları arasında yer alan Unique Health Club, adresi, yorumları ve resimleri ile mekan.com'da. Kampanya ve duyurularından haberdar olmak için mekanı takip edin, yorum yazın ve puan verin.

NASIL GİDİLİR?

YORUMLAR

(16) Tümünü Gör

Puan Verin:
  Ceyhun K.
  1 Yorum 0 Takipçi
  Duş alma yerleri çok kötü, hamam soğuk. 9 ay önce
  Türkan U.
  2 Yorum 0 Takipçi
  Mekanın olumsuz özellikleri;hamam kısmı oldukça kirliydi yerde poşet saç yumağı vs vardı, ayrıca tavanda dökülmeler ve mermerlere yerleşik sapsarı lekeler vardı, çalışanlar Türkçe bilmediği için anlaşmakta zorlandık, daha önce başka mekanlarda yaptırdığım bali masajına göre daha acemiceydi, gitmeden önce çalışanların güler yüzlü ve oldukça ilgili olduğuna ilişkin yorumları okumuştum ancak bizim deneyimimiz maalesef böyle değildi.
  Mekanın olumlu özellikleri; bir otelin alt katında olduğu için ulaşım ve otopark rahattı, Mekanın tasarımı güzeldi.
  10 ay önce
  Tuğçe Köseoğlu
  1 Yorum 0 Takipçi
  10 dakika randevuya geç kaldığımız için ilk önce çocuk gibi azarlandık,kese sürenizden keseceğim sizin diye bir de tehdit yedik,şikayet edeceğiz sizi deyince gelin konuşalım diye asansörü tuttu beyfendi,bir şekilde girdik,tesis inanılmaz pis,duşa kabininde fıskiyelerin hepsi kırık,inanılmaz kötü bir deneyimdi. 2 yıl önce
Bu işletme size mi ait?
İşletmenizi yönetmek için
Kayıt Olun!
YAKINLARDAKİ BENZER MEKANLAR
#
Mobil ile Her Yer Elinin Altında!
Yoldayken acıktığında ya da yeni mekanlar görmek istediğinde mekan.com uygulamasını kullanarak sana en yakın mekanları keşfet!
#
İşletme Paneli İşletmenizi internete taşıyın,
milyonlarca kişiye ulaşın!
HEMEN KAYIT OLUN