info@mekan.com
Duygu Dağ

Duygu Dağ

50
puan
Duygu Dağ
4 Yorum 0 Takipçi
Dondurmacı Ali Usta'ya yorum yaptı. 6 yıl önce
"Özellikle yaz aylarında önünde neden kuyruk oluştuğunu anlayamıyorum. Evet sıradan bir dondurmacı değil ancak önünde kuyruk olacak kadarda mükemmel dondurmaları olduğunu düşünmüyorum."
Duygu Dağ
4 Yorum 0 Takipçi
Joker No:19'a yorum yaptı. 6 yıl önce
"Önceden Bağdat Caddesinde 'Joker Bahçede' diye bir şubeleri daha mevcuttu. Oranın müdavimiydik. Bu şubelerine ilk defa gittim. Müdavimlik konusuna bir kaç kez daha gittiğimde karar vereceğim ancak şimdilik sevdim gibi. Diğer şubeden daha büyük ve ferah. Kalabalık olmasına rağmen çalışanlarla ya da müşterilerle bir sorun yaşamadık."
Duygu Dağ
4 Yorum 0 Takipçi
Limonlu Bahçe'ye yorum yaptı. 6 yıl önce
"Dışarıdan girdiğinizde nereye gidiyorum ben hissi uyandıracak öncelikle sizde. Fakat yılmayın devam edin. Son koridordan geçince sizi mükemmel bir bahçe karşılayacak. Sonrası huzur."
Duygu Dağ
4 Yorum 0 Takipçi
Dört Kadıköy'a yorum yaptı. 6 yıl önce
"Gerçekten çok güzel dekore edilmiş bir mekan. Çalışanlar güler yüzlü ve nazik. Özellikle kahve seçerken beni çok iyi yönlendirdiler. İsteğimi anlatınca Etiyopya çekirdeğinden filtre kahvelerini önerdiler. Filtre kahve sevmeyen biri olarak içimi çok rahat geldi bana. Mutlaka bir kez daha gelip mochalarını deneyeceğim."