info@mekan.com
Demet Kılıçaslan
1 Yorum 0 Takipçi
Saloon Ay Hair Design'e yorum yaptı.
"Öncelikle zor beğenen biri olarak bütün samimiyetle söylemeliyim ki bugüne kadar fırsat kuponu ile gidip ilk defa mutlu ayrıldığım bir yer oldu.Güleryüzlü,kaliteli hizmet için herkesin eline emeğine sağlık..."
Tamer G.
0 Yorum 0 Takipçi
Sanatataşehir'i takip ediyor. 15 dakika önce
Ali T.
37 Yorum 1 Takipçi
"Normalde franchise işletmeleri sevmem, tercih etmem. Çünkü çoğunluğu ya lezzetini bozuyor ya da her şubede aynı lezzet kıvamı tutturulamıyor. Beylerbeyi Profiteröl, tercih ettiğim nadir franchise işletmelerden. Her şubesinde aynı lezzeti bulabiliyorum. Yoksa Moda şubesine hiç gitmezdim. Genelde kimse olmuyor. Kimsenin olmadığı yerlerden "Acaba lezzet kötü olduğu için mi kimse yok" diye kıllanırım :) Mekanın ağzına kadar dolup taştığı, kapısında kuyruk olan işletmelerden de şikayet ederim :) Profiteröle dönecek olursam, çoğu işletme profiterölü pröfiteröl sosu ile değil, puding ile yapıyor. Buradaki profiteröl, profiteröl sosu ile yapılıyor. En çok tercih edilen ürün olduğu için de gayet taze. Lezzeti dört yıldızlık. Çok sevdiğim bir çeşit olan profiterölü sık sık yerim. Anadolu yakasında beş yıldızlık lezzeti olana denk gelmedim. Profiteröl dışında ilk defa trileçelerini denedim. O da başarılı. Lezzeti, dört yıldızlık. Profiteröl 14 lira. Trileçe 11 lira."
Meruyert B.
1 Yorum 0 Takipçi
"muhteşem bir yer. güleryüzlü personel. kaliteli hizmet"
Arda İ.
0 Yorum 0 Takipçi
Starbucks'u takip ediyor. 38 dakika önce
Sevgi Arpalıgil
3 Yorum 0 Takipçi
"Bir de kobra show ile zirvede eğlence.."
Burcu Ö.
0 Yorum 0 Takipçi
Dansfabrika'yı takip ediyor. 53 dakika önce
Esma K.
1 Yorum 0 Takipçi
Ekols Kuaför'a yorum yaptı.
"çok ilgililer işlerinde gayet iyiler ekols kuför Fatih beye ayrıca alakasından dolayı çok teşekkür ediyorum cumartesi yoğun bir zamanda gittiğim halde çok bekletmeden yardımcı oldular"
Filiz Ciftci
9 Yorum 0 Takipçi
"İs disiplini, güncel trendleri uygulaması ve güleryüzü için Fatih bey ve ekibine sonsuz teşekkürler... Tereddütsüz tercih edilesi bir mekan... Mikro kaynak uygulaması ile yıllardır süren seyrek ve cansiz saç sorunum bitti. Fiyatlar makul, muhakkak tercih edilmeli. Beş üzerinden beş yıldız. En kısa sürede görüşmek üzere..."
INSTAGRAM