info@mekan.com
Murat Ç.
1 Yorum 0 Takipçi
Park Of İstanbul'a yorum yaptı.
"Çocuklarınızla harika bir gün geçirebileceğiniz bir yer. Kesinlikle gitmeniz gereken yerler arasında."
Huriye S.
0 Yorum 0 Takipçi
Saafi Döner'i takip ediyor. 10 saat önce
Selen E.
1 Yorum 0 Takipçi
Extrempark Bursa'ya yorum yaptı.
"Öncelikle park kesinlikle gitmeye değecek değerde ancak malesef Bursa halkı genel olarak parkın nerede olduğunu bile bilmiyor.Toplu ulaşım ile parka ulaşmak oldukça zor. Nilüferde stadyumun oradaki Acemler durağından B-20/C otobüsü parkın ilk giriş kapısına kadar götürüyormuş. Ancak malesef sefer sayısı o kadar az ki beklediğinize vakit kaybetmeye değmiyor. En mantıklısı Nilüfer odunluk mevkiine yakın bir durakta inip taksi ile parka gitmek. Taksiden ormanlık alana giriş yaparken 10TL ekstra ücret alıyorlar, dolayısıyla bu tutar taksimetrenin yazdığı tutar üzerine ekleniyor. Bu mevkiden taksiye bindiğinizde en fazla 30-35TL ödeme yaparsınız taksiye. Fırsatbufırsattan aldığımız kuponla oyuncaklara doyasıya binebildik. Dağ kızağı, zip line, 6 kategoriden oluşan ve yaklaşık 2 saatte tamamlanan ağaçların üzerine kurulu parkur muhteşemdi. Kafeteryasında rahatlıkla karnınızı doyurabilir, armutlardan oluşan açık hava cafe de dev salıncağa binenleri izleyebilirsiniz. Ben cesaret edemedim. Biz çok eğlendik herkese de güzel atraksiyonlu, heyecanlı adrenalin dolu bir gün geçirmek isteyen ailelere de şiddetle tavsiye ediyoruz. İlk fırsatta yeniden gitmeyi planlıyoruz. Taksiyi dönmeyi planladığınız saatten 40 dakika önce oradaki görevlilerden istemenizde fayda var. Taksi ile Nilüfer ilçesine indik dönüşte, fasülyelim de enfes bir yemek yedik. Nilüfer ilçesinden metroya binip şehir merkezine rahatlıkla inebilirsiniz. Şehir merkezi metro durağının da ismi Şehreküstü. Umarım bu notlar herkese faydalı olur."
Tuğba Y.
1 Yorum 0 Takipçi
İstmarina Ala Güzellik'e yorum yaptı. 11 saat önce
"Emine hanıma ilk kez bende buradaki yorumlara baktıktan sonra merak ettim ve gittim. Kesinlikle gitmenizi tavsiye ediyorum. 1,5 saat boyunca cildinize göre işlemler yapıyor. Güleryüzlü işini yapan bir kişi, deneyin ve farkı görün diyorum. Ben düzenli gitmeye karar verdim. Tavsiye ediyorum ve kendisine teşekkür ediyorum, cildim parladı resmen farkı ilk anda görüyorsunuz, üstelik çok sorunlu bir cildim yok sanıyordum meğer fark oluyormuş bu kadar işçilikli işlemlerden sonra anladım ve eEmine hanımın eli bu konuda çok başarılı, Öneride bulunmak istedim buradan."
Yusuf E.
1 Yorum 0 Takipçi
Park Of İstanbul'a yorum yaptı.
"Ailece gidilebilecek bir mekan. Ozellikle cocuklar için çok eğlenceli. "
Seda Y.
1 Yorum 0 Takipçi
Love Beauty Center'e yorum yaptı. 11 saat önce
"Temiz bir yer . Gayet iyi ilgilendiler . Esra hanım çok ilgilendi ."
Büşra Celep T.
1 Yorum 0 Takipçi
Park Of İstanbul'a yorum yaptı.
"Çocukların zevk alacağı, tüm hayvanlarla daha iç içe ve özellikle geyik ve ceylan. Aldığı rakamı sonuna kadar hak eden bir kuruluş biz kızımla çok memnun kaldık mutlaka tavsiye ederim."
Uğur Ü.
1 Yorum 0 Takipçi
Gold Spa, Grand Makel Hotel'e yorum yaptı. 13 saat önce
"Mekan temiz personeller ilgili odalar temiz memnun kaldım"
Demirhan D.
1 Yorum 0 Takipçi
İsav Silah & Poligon'a yorum yaptı.
"merhabalar, çok ilgili, güler yüzlü karşıladılar ve yardımcı oldular. çok memnun kaldım. en kısa süre de tekrar gitmek için sabırsızlanıyorum."
INSTAGRAM