info@mekan.com
İlhan Ö.
2 Yorum 0 Takipçi
Taxim Lounge Hotel'e yorum yaptı.
"Mekan şirin ve nezir bir yer. Ama en güzeli personelin güleryüzlülüğü!. Fiyatına göre oldukça uygun bir ortam. En kısa zamanda tekrar gideceğim. İlhan ÖZER"
Ayşe Ş.
0 Yorum 0 Takipçi
İstanbul Medikal Termal'ı takip ediyor. 3 saat önce
Yunus Ö.
1 Yorum 0 Takipçi
Marrakech Bosphorus'a yorum yaptı.
"Mekan çok güzeldi kahvaltı güzeldi. Fakat çalışan arkadaşlar gergindi. Çalışan sayısı azdı. Bizim gibi diğer müşterilerde istediği vakit hizmet alamadı. "
Zeliha K.
0 Yorum 0 Takipçi
Beg Spa'yı takip ediyor. 4 saat önce
Demet Kılıçaslan
1 Yorum 0 Takipçi
Saloon Ay Hair Design'e yorum yaptı.
"Öncelikle zor beğenen biri olarak bütün samimiyetle söylemeliyim ki bugüne kadar fırsat kuponu ile gidip ilk defa mutlu ayrıldığım bir yer oldu.Güleryüzlü,kaliteli hizmet için herkesin eline emeğine sağlık..."
Volkan T.
0 Yorum 0 Takipçi
The Gym A Plus&Spa Vetro City Residence'yi takip ediyor. 4 saat önce
Ali T.
37 Yorum 1 Takipçi
"Normalde franchise işletmeleri sevmem, tercih etmem. Çünkü çoğunluğu ya lezzetini bozuyor ya da her şubede aynı lezzet kıvamı tutturulamıyor. Beylerbeyi Profiteröl, tercih ettiğim nadir franchise işletmelerden. Her şubesinde aynı lezzeti bulabiliyorum. Yoksa Moda şubesine hiç gitmezdim. Genelde kimse olmuyor. Kimsenin olmadığı yerlerden "Acaba lezzet kötü olduğu için mi kimse yok" diye kıllanırım :) Mekanın ağzına kadar dolup taştığı, kapısında kuyruk olan işletmelerden de şikayet ederim :) Profiteröle dönecek olursam, çoğu işletme profiterölü pröfiteröl sosu ile değil, puding ile yapıyor. Buradaki profiteröl, profiteröl sosu ile yapılıyor. En çok tercih edilen ürün olduğu için de gayet taze. Lezzeti dört yıldızlık. Çok sevdiğim bir çeşit olan profiterölü sık sık yerim. Anadolu yakasında beş yıldızlık lezzeti olana denk gelmedim. Profiteröl dışında ilk defa trileçelerini denedim. O da başarılı. Lezzeti, dört yıldızlık. Profiteröl 14 lira. Trileçe 11 lira."
Onur K.
0 Yorum 0 Takipçi
Kalamar Hotel'i takip ediyor. 5 saat önce
Meruyert B.
1 Yorum 0 Takipçi
"muhteşem bir yer. güleryüzlü personel. kaliteli hizmet"
Sevgi Arpalıgil
3 Yorum 0 Takipçi
"Bir de kobra show ile zirvede eğlence.."
INSTAGRAM