info@mekan.com

İstanbul Doğum Günü Mekanları

En ufak yaştan itibaren kutladığımız, her yaş gününde farklı duygular yaşadığımız doğum günü organizasyonu için en eğlenceli parti mekanlarına mekan.com aracılığıyla ulaşabilir, avantajlı fiyat teklifleri alabilirsiniz.

MEKAN ARA
ŞEHİR
İLÇE
AÇIK / KAPALI ALAN DURUMU
KAPALI ALAN KAPASİTESİ
AÇIK ALAN KAPASİTESİ
YEMEK KAPASİTESİ
KOKTEYL KAPASİTESİ
OTOPARK KAPASİTESİ
YATAK KAPASİTESİ
TOPLANTI KAPASİTESİ
Sıralama:
Takatuka Tur
Takatuka Tur
Tekne Turu
Yavuz Sultan Selim Fatih
Cemile Sultan Korusu
Cemile Sultan Korusu
Kandilli Üsküdar
Mihrabat Korusu
Mihrabat Korusu
Restoran, Türk Mutfağı, Koru, Piknik Alanı
Rami Yeni Beykoz
Raket Manzara Restaurant
Raket Manzara Restaurant
Restoran
Yeşilyurt Bakırköy
Sait Halim Paşa Yalısı
Sait Halim Paşa Yalısı
Rami Yeni Sarıyer
Şanzelize Yatı
Şanzelize Yatı
Tekne Kiralama
Mecidiye Beşiktaş
Teras Salon
Teras Salon
Düğün Salonu
Topçular Eyüpsultan
Baro Bahçe & Libra
Baro Bahçe & Libra
Restoran
Kanlıca Beykoz
Ağa Garden Cafe
Ağa Garden Cafe
Restoran, Cafe, Nargile Cafe
Fatih Küçükçekmece
Yakuplu Sosyal Tesisleri
Yakuplu Sosyal Tesisleri
Restoran, Sosyal Tesis
Marmara Beylikdüzü
Mahfel
Mahfel
Düğün Salonu
Rami Yeni Maltepe
Ada Cafe, Bakırköy
Ada Cafe, Bakırköy
Osmaniye Bakırköy
Taç Spor Kulübü
Taç Spor Kulübü
Sosyal veya Spor Klubü
Rami Yeni Ataşehir
Nanna Restaurant
Nanna Restaurant
Restoran
Çınar Maltepe
İnsan her zaman mükemmel bir doğum günü partisi organizasyonu düzenleyemez. Bunun için gerekli imkanları olmayabilir. Ama en azından bir kez tüm arkadaşlarının da davet edildiği bir büyük organizasyonla güzel bir doğum günü partisi düzenlemelidir. Böylece her doğum gününde güzel bir anı olarak hatırlayacağı doğum günü partisini anımsayarak, mutlu olabilir. Mutlu olmak, doğum gününde hatırlanmak ve sevdiklerinin yanında olmasıyla tamam olur. Gerçekte mükemmel bir organizasyon, sevdiklerinin doğum gününü kutlayan kişiye vermiş oldukları değerle alakalıdır. 

Doğum günü partileri ne kadar görkemli olursa, o kadar güzel bir gece geçirilebilir. Arkadaş ortamının en sıcak ve muhabbetin koyu tonunda olduğu doğum günü partileri, dert ve tasanın bir kenara atılarak, çılgınca gülündüğü ve hayatın tiye alındığı bir organizasyonu ifade eder. Yeniden doğumun ve hayata yeni bir başlangıç yapılması gerektiğinin çizgisidir. Ama genelde doğum günlerinden sonra bir yaş daha yaşlandım diyerek hüzünlenilir. Önemli olan insanın bedensel yaşı değil, ruhsal durumu ve fiziki yeterliliğidir. 

Tercihinize bağlı olarak kulüpte doğum günü partisi verebilir ya da teknede organizasyon düzenleyebilirsiniz. Bu amaçla farklı seçenekler sunan mekanları sitemizde inceleyebilirsiniz.

Her doğum gününü bir öncekinden daha iyi olması, insanın kendisini daha iyi hissetmesine neden olur. Dinamik, eğlenceli ve yeni serüvenlerin başlayacağı bir yıl planının yapılması, doğum günlerini daha anlamlı kılacak bir anlayıştır. Mekan.com sitesinde yer alan doğum günü mekanları ile, doğum günlerinin mükemmel bir başlangıç olmasını sağlayabilirsiniz. Hayata yeniden doğuş, doğduğun gün, yeniden bir atılım ve filizleniş, ruhsal durumu bozuk olan kişilerin de yeniden hayata dönmesini sağlayacak bir itici kuvvettir. 

Doğum günü partilerinin heyecanlı, dinamik ve bol eğlenceli geçmesini, sürprizlerle dolu olmasını istiyorsanız, mekan.com sitesinde yer alan mekanlardan fiyat teklifi alabilirsiniz. Sizin istek ve önerilerinizin de dikkate alınarak, profesyonel ellerce gerçekleşecek olan doğum günü partileri, arkadaşlarınızla eğlenmenin sınırlarını aşarak mükemmel bir geceye imza atmanızı sağlayacak.