info@mekan.com

İstanbul Bekarlığa Veda Partisi Mekanları

Sultanlığı tartışılır olsa da bekarlık günlerinize veda ederken oldukça eğlenceli bir gece yaşamak elbette hakkınız! Bu amaçla sizler için seçtiğimiz en özel bekarlığa veda partisi mekanları arasından tercihinizi yaparak bekarlığa veda partinizi en eğlenceli şekilde gerçekleştirin.

MEKAN ARA
ŞEHİR
İLÇE
AÇIK / KAPALI ALAN DURUMU
KAPALI ALAN KAPASİTESİ
AÇIK ALAN KAPASİTESİ
YEMEK KAPASİTESİ
KOKTEYL KAPASİTESİ
OTOPARK KAPASİTESİ
YATAK KAPASİTESİ
TOPLANTI KAPASİTESİ
Sıralama:
Takatuka Tur
Takatuka Tur
Tekne Turu
Yavuz Sultan Selim Fatih
Cemile Sultan Korusu
Cemile Sultan Korusu
Kandilli Üsküdar
Mihrabat Korusu
Mihrabat Korusu
Restoran, Türk Mutfağı, Koru, Piknik Alanı
Rami Yeni Beykoz
Raket Manzara Restaurant
Raket Manzara Restaurant
Restoran
Yeşilyurt Bakırköy
Sait Halim Paşa Yalısı
Sait Halim Paşa Yalısı
Rami Yeni Sarıyer
Şanzelize Yatı
Şanzelize Yatı
Tekne Kiralama
Mecidiye Beşiktaş
Teras Salon
Teras Salon
Düğün Salonu
Topçular Eyüpsultan
Baro Bahçe & Libra
Baro Bahçe & Libra
Restoran
Kanlıca Beykoz
Ağa Garden Cafe
Ağa Garden Cafe
Restoran, Cafe, Nargile Cafe
Fatih Küçükçekmece
Yakuplu Sosyal Tesisleri
Yakuplu Sosyal Tesisleri
Restoran, Sosyal Tesis
Marmara Beylikdüzü
Mahfel
Mahfel
Düğün Salonu
Rami Yeni Maltepe
Taç Spor Kulübü
Taç Spor Kulübü
Sosyal veya Spor Klubü
Rami Yeni Ataşehir
Nanna Restaurant
Nanna Restaurant
Restoran
Çınar Maltepe
Adile Sultan Sarayı
Adile Sultan Sarayı
Kandilli Üsküdar
Bekarlığın sultanlık olduğunu iddia eden bir milletiz. Ama bunun ne kadar doğru bir iddia olduğu konusunda tartışma yapılabilir. Sonuçta aileyi yaşatan ender milletlerden biri olarak, ayakta kalmaya devam eden ülkelerden biriyiz. Bekarlığa veda partileri de, evliliğin sultanlığı elden alacağını düşünen kişiler tarafından son kez, taht sallanmadan önce yapılan jübilenin bir kinayesi anlamındadır.

Bekarlığa veda partileri sayesinde, düğüne gelemeyecek arkadaşlarla önceden bir araya gelinir, herkesin zamanının olduğu bir anda bekar veya evli arkadaşlarla ortak akıl tadında konuşma ve muhabbetlerin döndüğü bir eğlence tertip edilir. 

Bekarlığın sultanlık olduğunu iddia etmek, ondan ayrılmanın da güç olmasına sebep olur. Sultanlık gibi bir makamdan feragat etmek, veda etmenin de ona layık bir şekilde olmasını zorunlu kılar. Bu bakımdan mükemmel bir bekarlığa veda partisinin söz konusu olabilmesi adına yapılması gereken şey, mekan.com sitesinde yer alan mekanlardan profesyonel destek almaktır. Size sunulacak fiyat teklifleri içerisinde bütçenize en uygun olanını seçerek, mükemmel bir bekarlığa veda partisi yapabilirsiniz. 

Evlenmekle beraber sultanlıktaki başı boşluk ve şehzadelik döneminin biteceği muhakkaktır. O vakit birçok sorumluluk ve yerine getirilmesi gereken ödevler, birden omuzlarınızda olacak. Ancak korkmamanız gereken ise sevdiğinizin her zaman destekçiniz ve yanınızda olduğudur. Mekan.com sitesinde yer alan en iyi doğum günü mekanlarıile tercihlerinize uygun derecede eğlence, sürprizler ve sultanlığa veda gecesini organize edebilirsiniz. Organizasyon türü seçiminize bağlı olarak bir kulüpte veya lüks bir restoranda bekarlığa veda partisi düzenleyebilirsiniz. Size düşün ise sadece dostlarınızı davet etmek ve sultanlığın sona ermeye başlayacağı süreç içerisinde destekçi olmalarını istemek.