info@mekan.com

İstanbul Düğün Mekanları

Hayalinizdeki düğün için şehrinizdeki düğün mekanlarından en iyi fiyatları mekan.com aracılığıyla alın. Kır düğünü, tekne düğünü, restoranda ve tarihi mekanda düğün gibi değişik seçenekler arasından tercihinize uygun düğün mekanlarını kolayca listeleyin.

MEKAN ARA
ŞEHİR
İLÇE
AÇIK / KAPALI ALAN DURUMU
KAPALI ALAN KAPASİTESİ
AÇIK ALAN KAPASİTESİ
YEMEK KAPASİTESİ
KOKTEYL KAPASİTESİ
OTOPARK KAPASİTESİ
YATAK KAPASİTESİ
TOPLANTI KAPASİTESİ
Sıralama:
Rüya Bahçe Taşdelen
Rüya Bahçe Taşdelen
Düğün Salonu
Rami Yeni Çekmeköy
Cemile Sultan Korusu
Cemile Sultan Korusu
Kandilli Üsküdar
Baro Bahçe & Libra
Baro Bahçe & Libra
Restoran
Kanlıca Beykoz
Fuat Paşa Yalısı
Fuat Paşa Yalısı
Köşk / Yalı
Rami Yeni Sarıyer
Mihrabat Korusu
Mihrabat Korusu
Restoran, Türk Mutfağı, Koru, Piknik Alanı
Rami Yeni Beykoz
Hayal Ormanı Acarkent
Hayal Ormanı Acarkent
Düğün Salonu
Rami Yeni Beykoz
Hayal Kahvesi, Çubuklu
Hayal Kahvesi, Çubuklu
Restoran, Cafe, Bar & Gece Kulubü
Paşabahçe Beykoz
Titanic Port Hotel, Bakırköy
Titanic Port Hotel, Bakırköy
Ataköy 1. Kısım Bakırköy
Takatuka Tur
Takatuka Tur
Tekne Turu
Yavuz Sultan Selim Fatih
Raket Manzara Restaurant
Raket Manzara Restaurant
Restoran
Yeşilyurt Bakırköy
Sait Halim Paşa Yalısı
Sait Halim Paşa Yalısı
Rami Yeni Sarıyer
Şanzelize Yatı
Şanzelize Yatı
Tekne Kiralama
Mecidiye Beşiktaş
Teras Salon
Teras Salon
Düğün Salonu
Topçular Eyüpsultan
Ağa Garden Cafe
Ağa Garden Cafe
Restoran, Cafe, Nargile Cafe
Fatih Küçükçekmece
Yakuplu Sosyal Tesisleri
Yakuplu Sosyal Tesisleri
Restoran, Sosyal Tesis
Marmara Beylikdüzü
Mahfel
Mahfel
Düğün Salonu
Rami Yeni Maltepe
Ada Cafe, Bakırköy
Ada Cafe, Bakırköy
Osmaniye Bakırköy
Taç Spor Kulübü
Taç Spor Kulübü
Sosyal veya Spor Klubü
Rami Yeni Ataşehir
Nanna Restaurant
Nanna Restaurant
Restoran
Çınar Maltepe
Adile Sultan Sarayı
Adile Sultan Sarayı
Kandilli Üsküdar
Qubbe İstanbul
Qubbe İstanbul
Restoran, Düğün
Esentepe Şişli
Aile saadeti çok önemlidir. İnsanların ömür boyu mutlu yaşamalarına sebep olan şey, aile saadetinin evlilikle beraber ideal bir şekilde sürdürülebilmesidir. Bunun için sevgililer, aile saadetinin yaşatacağı mutluluk ve hoşnutluk için birbirlerine söz verirler. Bir ömür boyu sürecek olan beraberliğin nişanı ise, düğündür. Düğünler anlam ve önemi düşünüldüğünde çok güzel bir şekilde yapılması gereken törenlerdir. Aile dostlarının ve akrabaların bir arada bulunduğu düğünler, kaynaşma ve muhabbetin olduğu duraklardır. Gelin ve damadın bir daha unutamayacakları bir güne imza atmaları, aile içerisinde güzel hatırlanacak hatıralarla bağlılığın sürdürülmesini sağlar.

Güzel bir düğün organizasyonun söz konusu olabilmesi adına işi ehline bırakmak gerektiğini bilmesiniz. Düğününüzün çok güzel bir mekanda özel hazırlanmış bir program eşliğinde gerçekleşmesi, davet edilenlerin de hoşnut kalmasını sağlayacaktır. Tercihlerinize uygun gördüğünüz şekilde tarihi mekanda gerçekleştirerek içinize çekeceğiniz tarih kokusu ve tarihi ambiyans eşliğinde şık bir düğün organizasyonu gerçekleştirebilir, isterseniz de lüks bir restoranda yaparak hem kendinizi hem de misafirlerinizi memnun edebilirsiniz. Ya da daha farklı bir deneyim yaşamak istiyorsanız kır düğünü ve tekne düğünü seçeneklerini değerlendirebilirsiniz. Düğününüzün farklı olması, ilelebet hatırlanmanıza ve takdir edilmenize sebep olacaktır. Tüm bunlar için mekan.com aracılığıyla ilgili mekanlardan düğün fiyatları hakkında teklif talebinde bulunabilirsiniz.

Düğün organizasyonlarının eksiksiz ve kusursuz bir şekilde yerine getirilmesi, evlenen çiftlerin memnun kalacakları bir ortamın sunulması anlamına geliyor. Aile olmaya giden yolun son durağında bir duraksamanın yaşanması, psikolojik olarak çiftlerin rahatsız olmalarına sebep olabilir. Bu nedenle düğün organizasyonlarının profesyonel derecede gerçekleştirilmesi gerekir. Düğün sahibinin bütçesine göre en iyi fiyat ile düğün ortamının ayarlanması sağlanmalıdır.

Düğün organizasyonunun yapılcağı mekanın manzara özelliği de bazı çiftler için ayrıca bir dikkat konusudur. Sitemizde yapacağınız kolay bir arama ile boğaz manzaralı ya da deniz manzaralı düğün imkanı veren mekanları kolayca görebilirsiniz.

Bu anlamda mekan.com sitesinde yer alan özel organizasyon firmalarından teklif alabilir, düğün veya nişan gibi aktivitelerinizin hazırlanması ve mükemmel şekilde tamamlanması için anlaşabilirsiniz. Düğün ikramlarından, salonun ayarlanması ve süslenmesine kadar, isteğe göre müzik ekibi, fotoğraf ekibinin ayarlanmasına kadar sunulan hizmetler, düğün işleriyle zaman kaybetmek istemeyen ailelerin en büyük yardımcısı oluyor. 

Mekan.com sitesinde yer alan düğün mekanları, vereceğiniz tekliflerle mükemmel düğün veya özel organizasyonların hazırlanmalarını sağlıyor. Bu imkan sayesinde herkes, mükemmel bir düğün organizasyonunu profesyonel ellerce gerçekleştiriyor. Siz de düğününüzün mükemmel olmasını sağlayın!