info@mekan.com

Towers Oto Yıkama, Mecidiyeköy

3.1
Toplam 26 Üye

İşletme Yetkilisine Mesaj Gönder

 
İstanbul Şişli mekanları arasında yer alan Towers Oto Yıkama, adresi, yorumları ve resimleri ile mekan.com'da. Kampanya ve duyurularından haberdar olmak için mekanı takip edin, yorum yazın ve puan verin.

NASIL GİDİLİR?

YORUMLAR

(15) Tümünü Gör

Puan Verin:
  Emre C.
  1 Yorum 0 Takipçi
  Memnun kalmadım, ilgili gibi gözüküp gereken hassasiyeti göstermiyorlar aracınıza. 2 yıl önce
  Murat Oğuz
  1 Yorum 0 Takipçi
  Geçen sene gitmiştim çok memnun kalmıştım. Bu sene arkadaşıma da referans oldum ama sonuç geçen seneye oranla çok tatmin edici değil. Araçları sabah 7 de verdik ve en geç alanlardan biri olduk. Üstelik saat 6'da işimin olduğunu söylediğim halde en sona kaldık. İç temizliği, siyah iç mekan için gayet iyi. Geçen seneki aracımın iç döşemesi siyah idi ve arkadaşımın aracının iç döşemesi de siyah. Ama benim aracın içi krem renk ve çıkmasını umduğum küçük lekeler çıkmadı. İnce temizlikleri güzel değil. Camlarda iç kısmında bez lekeleri kaldı. ufak girintili çıkıntılı yerlerde tozlar ve kalıtılar kaldı. Aynı zamanda pastanın artıkları kapı çizgilerinde kalmış silinmemiş durumda idi. Söylemem rağmen silmediler.
  Eğer aracınızın boyası yıpranmadıysa siyah araçlar için pasta cila pek bir önem arz etmiyor. İlk yağmurda eski görünümüne geri dönüyor. Eğer aracınız kirli değilse ve bir sorunu yoksa tavsiye etmem ama aracınız boyasında renk değişimi ve içerde gözle görülür lekeler varsa fiyat performans olarak önerebilirim. Geçen seneki çizgisinin altında bir hizmet olduğu çok aşikar ortada.
  7 yıl önce
  Ali Tekin
  2 Yorum 0 Takipçi
  olumlu ,tekrar giderim, başkasınada tavsiye ederim 8 yıl önce
  Erdem Özer
  1 Yorum 0 Takipçi
  ilgili,özenli bir hizmet aldım. Çalışanlara teşekkür ederim. 8 yıl önce
ÇALIŞMA SAATLERİ
Tümünü Gör
 • Pazartesi 24 Saat Açık
 • Salı 24 Saat Açık
 • Çarşamba 24 Saat Açık
 • Perşembe 24 Saat Açık
 • Cuma 24 Saat Açık
 • Cumartesi 24 Saat Açık
 • Pazar 24 Saat Açık
YAKINLARDAKİ BENZER MEKANLAR
#
Mobil ile Her Yer Elinin Altında!
Yoldayken acıktığında ya da yeni mekanlar görmek istediğinde mekan.com uygulamasını kullanarak sana en yakın mekanları keşfet!
#
İşletme Paneli İşletmenizi internete taşıyın,
milyonlarca kişiye ulaşın!
HEMEN KAYIT OLUN