info@mekan.com

Ankara'nın En İyi Konser Salonları

Kaliteli müziğin adresi olan ve birbirinden ünlü isimleri ağırlayan Ankara'nın en iyi konser salonları.

14 Temmuz 2016

Ankara'nın En İyi Konser Salonları
 
Açıldığı günden bu yana en özel konserlere imza atan Jolly Joker, Ankara’da da eğlence dünyasının vazgeçilmezi. Kaliteli ve ferah sahnesinde konuklarını ağırlayan Jolly Joker, Ankaralıların göz bebeği.
ÇankayaAnkara
 
Ankara’nın ilk ve tek 2000 kişilik eğlence, kültür ve performans kompleksi olan Saklıkent, hem oturarak hem de ayakta izleyici kabul edebiliyor. Merkezi konumuyla da tercih edilen mekan Ankara’nın en iyileri arasında yer alıyor.
ÇankayaAnkara
 
Ankara’nın Dünyaya açılan kapısı olarak nitelendirilen Congresium, hem geniş mimari yapısı hem de içerisinde bulunan çok amaçlı salonlarıyla konserlerin önemli adreslerinden biri.
ÇankayaAnkara
 
850 kişilik Büyük Konser Salonu ile sahne olanakları yönünden senfonik konser, tiyatro, opera ve bale gösterilerine uygun olarak tasarlanan mekan Ankaralıların önemli etkinlik rotalarından biri.
ÇankayaAnkara
 
Kızılay'da bulunan canlı performans mekanı Passage Pub, 1000 kişi kapasiteli olup birbirinden özel isimleri ağırlamaya devam ediyor.
ÇankayaAnkara
 
İyi yemek ve iyi müziği bir arada sunan Hayal Kahvesi, ünlü isimleri, alternatif grupları ağırlamasının yanı sıra konsept geceleriyle de çokça tercih ediliyor. Dünya Mutfağı’ndan enfes tatları kaliteli müzik eşliğinde deneyimlemek için doğru bir adres.
ÇankayaAnkara
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş
Yorum Yap

LİSTEYE MEKAN EKLE

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER LİSTELER

Tümünü Gör
#
Mobil ile Her Yer Elinin Altında!
Yoldayken acıktığında ya da yeni mekanlar görmek istediğinde mekan.com uygulamasını kullanarak sana en yakın mekanları keşfet!
#
Restoran Paneli İşletmenizi internete taşıyın,
milyonlarca kişiye ulaşın!
HEMEN KAYIT OLUN