info@mekan.com

Boğaz Manzaralı En Şık ve En Yeni Mekanlar

İstanbul’u İstanbul yapan ve dünyanın en güzel şehirleri arasında olmasını sağlayan Boğaz’ın seyrine doyum olmayan mekanları.

8 Ağustos 2020

Boğaz Manzaralı En Şık ve En Yeni Mekanlar
 
İstanbul’da hakkını vererek Meksika Yemekleri yapan neredeyse yegane mekan olan Los Altos, eşsiz Boğaz manzarasıyla da dikkatleri üzerine toplamayı başarıyor.
Beyoğluİstanbul
 
Beyoğlu’nun en iyi meyhanelerinden biri olan Yakup 2, 2016 yazında Boğaz’ın incisi Sortie’ye bir şube açtı. Rakı - balık keyfi yapmak isteyenleri artık Boğaz kıyısında ağırlayan mekan, mezelerindeki çeşitliliği ve lezzeti devam ettiriyor.
Beşiktaşİstanbul
 
Sortie’nin içinde konuşlanmış olan Zargana, İstanbul’un en iyi balık restoranlarından biri. Tekir, levrek, çupra, kalkan ve zargana gibi balıkları birbirinden leziz mezelerle bir araya getiren mekan, balıkseverlerin listesinde yerini almalı.
Beşiktaşİstanbul
 
Fransız, Yunan, Akdeniz ve İspanyol Mutfakları’nı bir arada sunan, Boğaz’ın yanı başındaki kusursuz konumunda konuklarını ağırlayan Capricorn, Ortaköy’e bambaşka bir hava kazandırdı.
Beşiktaşİstanbul
 
Les Ottomans Hotel’in rıhtımınında yer alan ve Akdeniz Mutfağı ağırlıklı yemekler sunan Bijou Brasserie, keşfedilmesi en keyifli rotalardan biri.
Beşiktaşİstanbul
 
İstanbul’un en eski ve köklü semti Arnavutköy’de açılan, ambiyansı ve leziz yemekleriyle kısa sürede sevilen Whisper, geç saatlere kadar açık. Boğaz’ın tadını gece boyu çıkarmak isteyenlere duyurulur!
Beşiktaşİstanbul
 
Baylan Pastanesi’nin hemen yanında bulunan mekan, kahvaltı, öğle - akşam yemeği ve iş sonrası kokteylleri için şahane bir konumda yer alıyor.
Beşiktaşİstanbul
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş
Yorum Yap

LİSTEYE MEKAN EKLE

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER LİSTELER

Tümünü Gör
#
Mobil ile Her Yer Elinin Altında!
Yoldayken acıktığında ya da yeni mekanlar görmek istediğinde mekan.com uygulamasını kullanarak sana en yakın mekanları keşfet!
#
Restoran Paneli İşletmenizi internete taşıyın,
milyonlarca kişiye ulaşın!
HEMEN KAYIT OLUN