info@mekan.com

Bira İçilecek En İyi Mekanlar

Bol güneşli bir günde yapılacak en iyi şeylerden biri de buz gibi bir bira içmektir. Şehirdeki en iyi bira mekanları nerede sorusunun cevabını bu listemizde bulabilirsiniz.

26 Eylül 2016

Bira İçilecek En İyi Mekanlar
 
Brand Duvel, Grolsch, Tuborg Fıçı, Becks, Guinness, Hoegaarden, Leffe Blonde, Leffe Brune ve Peroni gibi biraları mevcut. Ayrıca alkollü-alkolsüz kokteyl, şarap ve kahve çeşitleri de bulunuyor.
Kadıköyİstanbul
 
Hoegaarden, Guinness Pint, Guinness Half Pint ve Weihenstephan gibi fıçı biraları; Budweiser, Heineken, Corona ve Duvel gibi şişe biraları, viski, şarap ve kokteyl çeşitleri mevcut.
Kadıköyİstanbul
 
Yerli ve ithal olarak oldukça fazla bira çeşidi mevcut. Günün her saati uğrayabileceğiniz mekanda iyi müzik dinleyebilir, arkadaşlarınızla sohbet edebilirsiniz.
Kadıköyİstanbul
 
Kölsh, Red Ale, Smoked Lager, Vienna Lager, Amstel, Budweiser, Corona ve Heineken gibi bira çeşitleri; kırmızı, beyaz ve rose şarapları ile kokteylleri bulunuyor.
Beşiktaşİstanbul
 
Her pazartesi günü kapalı olan mekanda Leffe, Heineken, Carlsberg, Guiness gibi biraları menülerinde yer alıyor.
Beyoğluİstanbul
 
Efes, Tuborg, Carlsberg, Becks, Guinnes Draught, Hoeggarden fıçı biraları, Efes Dark, Light, Brown; Bomonti, Miller, Mariachi, Peroni ve Mojo Mix gibi şişe biralarının yanı sıra rakı, şarap, vodka ve viski gibi alkollü içecekleri mevcut.
Beyoğluİstanbul
 
Ferah bir konsepti olan mekan İngiliz publarını andırıyor. Geniş bira menüsüne sahip, yeni tatlar deneyebilirsiniz. Geleneksel sunumlarıyla gelen biralar Beşiktaş'ta fark yaratıyor.
Beşiktaşİstanbul
 
İki sayfa dolusu bira menüsüne sahip mekanda viski, şarap ve kokteyl alternatifleri de mevcut.
Kadıköyİstanbul
 
Bira, şarap, viski, vodka gibi alkollü içeceklerin yanı sıra ev yapımı Ginger Ale, Redbull, maden suyu, Cappucino, Cafe Latte, Americano, Espresso gibi alkolsüz içecekleri de mevcut.
Şişliİstanbul
 
Guinness, Bomonti, Erdinger ve Belçika birası gibi bira çeşitlerinin yanı sıra yanında alabileceğiniz cips, Nachos ve çerez tabağı da mevcut.
Ataşehirİstanbul
 
Beşiktaş Akaretler'in açıldığı günden bu yana adından sıkça söz ettiren mekanı Beer Hall, sokak lezzetleri ve birayı bir araya getirip şık ve rahat bir atmosferde sunuyor.
Beşiktaşİstanbul
 
Eski bira fabrikasının yeni versiyonu Bomontiada'nın meydanındaki en özel mekanlardan olan Populist, geleneği devam ettirerek kendisi çeşit çeşit bira üretiyor. Farklı tatlar denemek isteyenler Populist'te zengin bir menüyle karşılaşacaklar.
Şişliİstanbul
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş
Yorum Yap

LİSTEYE MEKAN EKLE

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER LİSTELER

Tümünü Gör
#
Mobil ile Her Yer Elinin Altında!
Yoldayken acıktığında ya da yeni mekanlar görmek istediğinde mekan.com uygulamasını kullanarak sana en yakın mekanları keşfet!
#
Restoran Paneli İşletmenizi internete taşıyın,
milyonlarca kişiye ulaşın!
HEMEN KAYIT OLUN