info@mekan.com

İstanbul'daki En İyi Esnaf Lokantaları

Esnaf Lokantaları'nın kültürümüzdeki yeri bambaşka. Evimizin sıcaklığında aradığımız lezzeti bulabildiğimiz yegane yerlerden olan Esnaf Lokantaları, her kesimden insanın vazgeçemediği yerlerden. Leziz yemekleri, samimi çalışanları ve fiyatlarıyla İstanbul'un En İyi Esnaf Lokantalarını sizler için araştırdık

15 Ocak 2016

İstanbul'daki En İyi Esnaf Lokantaları
 
Beşiktaş’ın en ünlü ve en çok tercih edilen mekanı olan Balkan Lokantası her kesimden insanı kendisine çekmeyi başarıyor.
Fatihİstanbul
 
Karaköy’ün arka sokaklarına gizlenmiş Nato Lokantası sulu yemekleri ve döneri ile sizlere esnaf lokantası kültürünü doya doya yaşatıyor.
Beyoğluİstanbul
 
Beyazıt esnafı tarafından soranlara tavsiye edilen, fiyatları ve lezzetleriyle damak tadına hitap eden Fatih Köfte sevilen esnaf lokantaları arasında kendine yer buluyor.
Fatihİstanbul
 
1986 yılından beri ustalaştığı köfte lezzetlerini misafirlerine en iyi şekilde sunan Tarihi Özkan Köftecisi dokusunu ve yemeklerinin lezzetini hiç değiştirmeden günümüze kadar taşımış.
Fatihİstanbul
 
Eski İstanbul ruhunu yaşatan mekan, gerek atmosferi gerekse merkezi konumuyla her damak tadına hitap ediyor.
Fatihİstanbul
 
Asmalımescit’te yer alan Şahin Lokantası en sevilen esnaf lokantalarının arasına girmeyi başarmış. Yemeklerinin lezzeti ve fiyatlarının makul olması ise Şahin Lokantası'nın misafirleri tarafından sevilmesinin nedenlerinden birkaçı.
Beyoğluİstanbul
 
Kadıköy’ün geleneksel ortamında, esnafın halinden anlayan Cumartesi Pazar günlerinin renkli geçtiği Benusen Esnaf Lokantası her bütçeye hitap ediyor.
Kadıköyİstanbul
 
Yemeklerinin çeşitliliği ve tarihi yapısıyla dikkat çeken Evim Et Lokantasında kavurma çeşitlerini denemeden ayrılmayın.
Kadıköyİstanbul
 
Her yerde kolay kolay bulamayacağınız Halka Kokoreç’i Sarıhan'da bulabilirsiniz. Ümraniye’de bulunan mekan, işkembe, paça ve diğer çorbalarında da oldukça iddialı.
Ümraniyeİstanbul
 
İlk günkü ruhunu kaybetmeden misafirlerine servis veren Hünkar Lokantası farklı şubeleriyle de İstanbulluların karnını doyuruyor.
Şişliİstanbul
 
Gittiğinizde tek bir lezzetle yetinmeyeceğiniz Kanaat Lokantası tarihi dokusuyla müdavimlerini mutlu etmeye devam ediyor.
Üsküdarİstanbul
 
Taksim’de her türlü ev yemeğini güvenle yiyebileceğiniz, müdavimlerinin oldukça beğendiği Ehlitat’ın turşuları kendileri tarafından yapılıyor.
Beyoğluİstanbul
 
İnsanların öğle yemeği için tercih edecekleri bir yer olan Kantin Lokanta esnaf lokantalarından ilham alarak lezzetiyle öğle yemeklerini keyifli hale getiriyor.
Şişliİstanbul
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş
Yorum Yap
50x50

köfteci hüseyin

10 yıl önce

LİSTEYE MEKAN EKLE

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER LİSTELER

Tümünü Gör
#
Mobil ile Her Yer Elinin Altında!
Yoldayken acıktığında ya da yeni mekanlar görmek istediğinde mekan.com uygulamasını kullanarak sana en yakın mekanları keşfet!
#
Restoran Paneli İşletmenizi internete taşıyın,
milyonlarca kişiye ulaşın!
HEMEN KAYIT OLUN