info@mekan.com

İstanbul Zincir Kahve Mekanları

Sabahları işe kahvemizi alıp beraber gittiğimiz, öğleden sonraları ise muhabbetin dibine vurduğumuz zincir kahveciler son yıllarda ülkemizde oldukça artmış durumda. Dünyaca ünlü olanların dışında farklı zincir kahvecilerin de sayısındaki artış sevindirici. Gerek kahveleriyle gerekse kahvenin yanında bulabileceğiniz lezzetlerle son zamanların en çok tercih edilen kahvecileri bu listemizde.

27 Kasım 2016

İstanbul Zincir Kahve Mekanları
 
Kaliteli kahveyi her zaman canlı bir atmosferde, özgün servis hizmetiyle bütünleştirerek misafirlerine sunuyor.
Şişliİstanbul
 
Türkiye’nin çeşitli illerinde şubeleri bulunuyor. Gerek tatlıları gerekse farklı kahveleri ile adından oldukça söz ettirmiş durumda.
Kadıköyİstanbul
 
Türk Kahvesinin itibarını Gönül Harmanı ile kazandıran kahveci Türkiye çapında farklı şubelerinde düzenlediği etkinlikleriyle de tanınıyor.
Kadıköyİstanbul
 
İskandivanya’da ilk kahve kavurma tesisini ve kafelerini kuran Robert’s Coffee, Türkiye’de de farklı şubeleriyle iyi kalitede kahve sunuyor.
Beşiktaşİstanbul
 
Amerika'nın en büyük ikinci kahve zinciri ünvanına Caribou Coffee Türkiye'de farklı çekirdeklerde kahveleriyle kahve severlere keyifli dakikalar sunuyor.
Kadıköyİstanbul
 
Kaliteli, yenilikçi ve farklı ürünler yaratan Türk kahve kültürünü yalnızca Türkiye'de değil Dünya'da da tanıtan sektöründe beğenilen ve tercih edilen bir marka.
Şişliİstanbul
 
Dünyanın en büyük kahve zincirlerinden biri. Sadece en kaliteli Arabica çekirdeklerini tedarik ederek kahvelerini oluşturuyorlar.
Beşiktaşİstanbul
 
Tüm damak tatlarına uygun farklı yoğunluk ve yumuşaklıkta hazır ve çekirdek kahveler hazırlıyorlar. Kahvenin yanında çeşitli tatları tadabileceğiniz ve aynı zamanda alışveriş yapabileceğiniz bir kahveci.
Beşiktaşİstanbul
 
Harika İtalyan kahvelerini sıcak ve rahat bir atmosferde leziz yiyecekleri ve tatlıları ile renklendirerek müşterilerine hizmet veriyor.
Şişliİstanbul
 
Eşsiz İtalyan kahvelerini yudumlayabileceğiniz Espressamente Illy 1933 yılından beri tüm dünyada hizmet veriyor.
Beşiktaşİstanbul
 
İtalyan kahve markası ve tüm kahve kültürünü derinlemesine yaşatıyor. Değişik konsepti ile farklı yöntemlerle demlenen kahveleriyle oldukça ünlü.
Kadıköyİstanbul
 
Yıllardır İtalya’da hizmet veren prestijli kahve markası sonunda Türkiye’de de şube açtı. Kahve çekirdeklerini satın aldıkları andan kahveyi hazırladıkları ana kadar her süreçte titizlikle çalışıyorlar.
Sarıyerİstanbul
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş
Yorum Yap

LİSTEYE MEKAN EKLE

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER LİSTELER

Tümünü Gör
#
Mobil ile Her Yer Elinin Altında!
Yoldayken acıktığında ya da yeni mekanlar görmek istediğinde mekan.com uygulamasını kullanarak sana en yakın mekanları keşfet!
#
Restoran Paneli İşletmenizi internete taşıyın,
milyonlarca kişiye ulaşın!
HEMEN KAYIT OLUN