info@mekan.com

İstanbul'da Açık Hava Sinema Mekanları

Nostaljik sinema keyfini günümüzde de devam ettiren, İstanbul’daki yazlık açık hava sineması mekanları.

4 Şubat 2018

İstanbul'da Açık Hava Sinema Mekanları
 
Yaz boyunca Başka Sinema işbirliği ile ücretsiz olarak yapılacak "Açık Havada Başka Sinema" film gösterimleri bomontiada avlusuna davet ediyor.
Şişliİstanbul
 
Enka Eşref Denizhan Açık Hava Tiyatrosu’nda yaz boyunca ünlü sanatçıların konserlerinin yanı sıra açık hava sineması olarak birbirinden başarılı filmler gösteriliyor.
Sarıyerİstanbul
 
Zorlu Center Ağustos Ayı boyunca her perşembe akşamı saat 21:30’da konuklarına açık hava sineması keyfini yaşatıyor. Tüm film gösterimleri ücretsiz ve halka açık.
Beşiktaşİstanbul
 
Büyükada’nın nostaljik atmosferinde en özel yerlerden birine sahip olan Lale Sineması, yılların yazlık geleneğini bozmuyor ve her yaz açık havada film keyfini konuklarına yaşatıyor.
Adalarİstanbul
 
Doğayla iç içe atmosferinde özlenen açık hava sineması günlerini yeniden başlatan Uniq İstanbul, Dünya filmleri, festival filmleri ve Türk sinemasından seçkin filmler ile Başka Sinema kapsamında konuklarını ağırlıyor.
Sarıyerİstanbul
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş
Yorum Yap

LİSTEYE MEKAN EKLE

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER LİSTELER

Tümünü Gör
Ramazan’ın git gide yaklaştığı şu günlerde, yavaş yavaş alışverişler yapılmaya, iftar yemekleri için İstanbul’un en iyi iftar veren mekanları araştırılmaya başlandı. Biz de bu araştırmada size yardımcı olmak adına, İstanbul Avrupa Yakası iftar mekanlarını listeledik. Faydalı bir rehber olması dileğiyle, keyifli Ramazanlar!
Büyükada'daki Aya Yorgi tepesinden gördüğünüz Sedef Adası çok ufak olmasına rağmen kolay ulaşım seçenekleri nedeniyle yakında tatil yapmak isteyen İstanbulluların tercihi. Sedef Adası'nın popüler mekanlarını sizin için listeledik.
Pek çok medeniyete kucak açmış Hatay'ın zengin mutfağında özellikle Arap kültüründen lezzetler görmek mümkün. Birçok kültürü barındırmasının verdiği avantajla yemek konusunda geniş bir yelpazeye yayılmış Hatay'da bu enfes lezzetlerden tatmak isteyenler için gözde mekanları listeledik!
İstanbul Anadolu Yakası’nda müdavimlerinin yıllardır ayakta tuttuğu ve meyhaneye gidilecekse isimleri ardı ardına sıralanıp tercih yapmakta zorlanılan meyhaneler.
Uzakdoğu mutfağından seçkin lezzetler ile damaklarınızı şenlendirebileceğiniz Ankara'nın en iyi uzak doğu restoranlarını bu listemizde bulabilirsiniz.
En sevilen Fransız tatlılarından olan, yapımı zor lezzeti harika Macaron'un en lezzetlilerini nerede yiyebileceğinizi biliyor musunuz?
#
Mobil ile Her Yer Elinin Altında!
Yoldayken acıktığında ya da yeni mekanlar görmek istediğinde mekan.com uygulamasını kullanarak sana en yakın mekanları keşfet!
#
Restoran Paneli İşletmenizi internete taşıyın,
milyonlarca kişiye ulaşın!
HEMEN KAYIT OLUN