info@mekan.com

Kadıköy'de Kayıt Yapabileceğiniz Müzik Stüdyoları

Amatör ya da profesyonel olarak, yarattığınız eserleri kayıt edebileceğiniz Kadıköy’deki başlıca stüdyolar.


14 Şubat 2017

Kadıköy'de Kayıt Yapabileceğiniz Müzik Stüdyoları
 
Daima temiz ve düzenli 3 adet performans odası, dünya markalarının endüstri standardı olmuş ekipmanları ve mükemmel akustik kalibrasyonu ile her stilde müzik için en ideal duyumu bir arada sunan Bluenote, Kadıköy’de en çok bilinen stüdyolardan biri.
Kadıköyİstanbul
 
Drum N Music Studio, müzisyenlerin bir araya gelerek bir stüdyoda eksik olarak gördükleri herşeyi tamamlayıp kurdukları geniş, ferah ve sıcak ortamıyla rahatça çalışabileceğiniz bir Prova-Kayıt stüdyosu ve Davul Atölyesi.
Kadıköyİstanbul
 
Merkezi konumu sayesinde sıklıkla tercih edilen bir diğer stüdyo da Game Of Records. Kayıt çalışmalarının yanı sıra enstrüman dersleri ve dublaj da yapılıyor.
Kadıköyİstanbul
 
Amatör ya da profesyonel, her tür müzikle ilgilenen ve müziğini kaydetmek isteyen herkese kapılarını açan Moda Plus, yüksek kaliteli endüstri standartlarında ekipmanlarla donatılmış.
Kadıköyİstanbul
 
45 m2 genişliğinde A Stüdyosu, 14 m2 genişliğinde B Stüdyosu, 10 m2 kontrol odası ve 30 m2 bekleme salonu olarak hizmete sunulan mekan, amatör, profesyonel tüm müzisyenler için ferah bir ortama ev sahipliği yapıyor.
Kadıköyİstanbul
 
Prova, hücum ve kanal kayıt seçenekleri, enstrüman dersleri, deneyimli kadrosu ve derslikleriyle Jüpiter Müzik, Kadıköy’de hizmetinizde.
Kadıköyİstanbul
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş
Yorum Yap

LİSTEYE MEKAN EKLE

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER LİSTELER

Tümünü Gör
Alaçatı'da kahvaltı etmek isteyenler için harika önerilerimiz var. Çeşme'nin gözdesi Alaçatı'da, Ege'nin tazecik ürünleriyle kahvaltı edebileceğiniz en güzel mekanlar.
2017’yi sevdiklerinizle, neşe içerisinde karşılayabileceğiniz; hem leziz yemekleri hem de zengin alkol menüleriyle konuklarını ağırlayacak İstanbul Avrupa Yakası’ndaki yılbaşı mekanları.
Mutfağı damak zevkimize ne kadar uzak olsa da yenilikleri çok sevdiğimiz için Uzakdoğu restoranları gittikçe çoğalıyor. Bu çokluğun arasında sizlere yardımcı olsun diye İstanbul'un en iyi Uzakdoğu restoranlarını listeledik.
İstanbul'un Anadolu yakasında iftar için birbirinden lezzetli mekanları sizin için seçtik.
Eskişehir’e gideceğim de nerede kalacağım diye kara kara düşünmelere, saatlerce internette araştırmalara son! Eskişehir’de kalabileceğiniz otelleri biz sizin için hazırladık efenim.
Kahvaltılarımıza çeşitlilik getiren, tatlı anlayışımızı değiştiren pancake'leri fazlasıyla seviyoruz. Nefis malzemeleri, rengarenk şurupları... En iyi pancake'ler nerede yenir, öğrenmek isterseniz buraya!
#
Mobil ile Her Yer Elinin Altında!
Yoldayken acıktığında ya da yeni mekanlar görmek istediğinde mekan.com uygulamasını kullanarak sana en yakın mekanları keşfet!
#
Restoran Paneli İşletmenizi internete taşıyın,
milyonlarca kişiye ulaşın!
HEMEN KAYIT OLUN