info@mekan.com

Ayvalık Beach Hotel

0
Toplam 0 Üye
Balıkesir Ayvalık mekanları arasında yer alan Ayvalık Beach Hotel, adresi, yorumları ve resimleri ile mekan.com'da. Kampanya ve duyurularından haberdar olmak için mekanı takip edin, yorum yazın ve puan verin.

NASIL GİDİLİR?

RESİMLER

(19) Tümünü Gör

YORUMLAR

(1) Tümünü Gör

Puan Verin:
    Ayvalık beach hotel'de 18-22 ağustos tarihleri arasında konakladık. öncelikle, otelin konumu ve manzarasıçok güzeldi. odalar da fena değildi, kliması vardı, tv vardı, temizlik her gün yapıldı. lüks otellerin odaları gibi bir dizaynı yoktu, club tarzı bir otel çünkü. bilmeyenler için anlatayım; klasik oteller gibi yani bir binada değil odalar. yazlık gibi düşünün, bir sürü yapıdan oluşuyor ve 2 katlı. alt kat normal, ikinci kat balkonlu... oda hakkında hoşumuza gitmeyen 2 şey vardı; birincisi french bed yatak istediğimiz halde 2 tane ayrı single yataklı bir oda verdiler. gerçi yatakları birleştirmişlerdi ama sonuçta talebimiz bu değildi. ikincisi ise; sıcak su yoktu, genellikle ya soğuk ya da nadiren ılıktı. havalar yeteri kadar sıcak olduğu için şikayet etmedik bundan ama yine de insan yadırgıyor. yemeklere gelince, yemekler gayet lezizdi. çok güzeldi. sadece tatlılarda başarısızlık vardı, biraz daha özen gösterilebilir. yarım pansiyon olmasından panik yapmayın, çünkü yiyecek içecek fiyatları gayet makul. öğlen acıktığınızda veya akşam yemekte kola içmek istediğinizde çekinmeden alın. sadece su biraz pahalı.. yüzme aktivitilerine gelince, bu otel bir koyda yer alıyor, ve bu yüzden biraz fazla rüzgarlı oluyor. deniz hemen dalgalanıyor. sadece deniz değil, normalde de epey hissediyorsunuz rüzgarı. denizde bir yere gidinceye kadar kum, daha sonra yosunlar başlıyor. eğer yosunları dert etmezseniz, dalın gitsin. havuz da gayet güzel ve yeterli. yazmadığım başka bir şey kaldı mı diye düşünüyorum, ön planda aklımda kalanlar bunlar. tatilden ve otelden olması doğal ufak aksaklıkların dışında oldukça memnun kaldık. yalnız dikkatimizi çeken, genççift sadece biz vardık, genellikle evli ve çocuklu çiftler vardı. bu bağlamda epey çocuk mevcuttu. ve türklerden çok almanlar vardı, epey şaşırdık burası alanya mı ayvalık mı diye :) deniz manzaralı odalar sanki genellikle hep yabancı müşterilere verilmiş gibiydi.. son olarak, personel için tek ciddi anlamda hoşuma gitmeyen şey, stajyer olarak çalışan personel çok fazla azarlanıyordu. elbet bunlar çalışma ortamında olacaktır, fakat müşterilerin duyacağışekilde olması hoş değildi, sonuçta o çocuklar daha yolun başında ve hata yapabilirler. hataları müşterilerin çevresinde onları rencide edecek şekilde alenice yüzlerine vurulmamalı.. diyeceklerim bunlar. ayvalık beach'i tavsiye ederim, pişman olmazsınız. 12 yıl önce
Bu işletme size mi ait?
İşletmenizi yönetmek için
Kayıt Olun!
GENEL ÖZELLİKLER
YAKINLARDAKİ BENZER MEKANLAR
#
Mobil ile Her Yer Elinin Altında!
Yoldayken acıktığında ya da yeni mekanlar görmek istediğinde mekan.com uygulamasını kullanarak sana en yakın mekanları keşfet!
#
Otel Paneli İşletmenizi internete taşıyın,
milyonlarca kişiye ulaşın!
HEMEN KAYIT OLUN