info@mekan.com

Fosil Karaköy

3
Toplam 2 Üye
  • 0 (212) 245 57 15 , 0 (507) 812 85 31
  • Müeyyedzade Mah. Kemeraltı Cad. No:16/A Karaköy Beyoğlu / İstanbul
  •    
    YORUM YAZ
Gezgin Nerede
67 Yorum 68 Takipçi
Fosil Karaköy'a yorum yaptı. 6 yıl önce
"iç dekor tasarım fena değil dışarıya ısıtıcılar koyulmuş sigara için üst taraftda dj kabini bar ince uzun servis hızı fena değil masalar kalkınca parti ortamı oluyor atıştırmalıklar yoğunluğa göre hızlı idi tramvay yolunda bilginiz olsun. #gezginnerede"
Erşen Turgut
83 Yorum 43 Takipçi
Fosil Karaköy'a yorum yaptı. 6 yıl önce
"Bu öğlen mekanın sefertası menüsü adı altında hafta içi günleri için servise sunduğu set menüyü denemeye gittim. Menü domates çorbası, makarna ve ızgara tavuktan oluşuyordu. Çorba sınıfta kaldı. salçası fazla kaçmıştı ve midemi yakacağı için kısmen içtim. Makarna idare eder düzeydeydi. en başarılı yemek hafif kızarmış sebzelerle sunulan tavuk oldu. en çok onu beğenerek yedim. Önden zeytinyağı eşliğinde sıcak ekmek servis edildi. Sefertasları içinde gelen menünün sunum ve servisinde bir sıkıntı yok ama lezzeti geliştirilmeli. menü fiyatı 16 TL. Mekan sıva halinde bırakılmış duvarları ve madeni dekorsyonuyla tipi bir Karaköy mekanı görünümünde. Önceki halini hiç bilmiyorum ama buranın değişik bir ambiyansı var ve yüksek tavanlı olduğu için ferah. #KanGurular."
Bu işletme size mi ait?
İşletmenizi yönetmek için
Kayıt Olun!
SİTENİZE EKLEYİN
#
Mobil ile Her Yer Elinin Altında!
Yoldayken acıktığında ya da yeni mekanlar görmek istediğinde mekan.com uygulamasını kullanarak sana en yakın mekanları keşfet!
#
Restoran Paneli İşletmenizi internete taşıyın,
milyonlarca kişiye ulaşın!
HEMEN KAYIT OLUN