info@mekan.com

Kaşıbeyaz, Akvaryum - Aqua Avm

3
Toplam 2 Üye

İşletme Yetkilisine Mesaj Gönder

 
Kağan D.
0 Yorum 1 Takipçi
Kaşıbeyaz'ı takip ediyor. 2 yıl önce
Osman A.
0 Yorum 1 Takipçi
Kaşıbeyaz'ı takip ediyor. 4 yıl önce
Cisil C.
0 Yorum 0 Takipçi
Kaşıbeyaz'ı takip ediyor. 5 yıl önce
Cagdas Y.
0 Yorum 0 Takipçi
Kaşıbeyaz'ı takip ediyor. 6 yıl önce
Gezgin Nerede
67 Yorum 68 Takipçi
Kaşıbeyaz, Akvaryum - Aqua Avm'a yorum yaptı. 6 yıl önce
"Kaşıbeyaz Akvaryum’un mutfağında Talip Yüce şefimiz var , Analı kızlıdan haşlama içli köfteye, mevsimsel soğan kebabından katmere kadar birbirinden lezzetli geleneksel yemekleri tattık. İştah açıcılarında ki nar ekşili cevizli soğanlı fındık lahmacunlarla güzel bir başlangıç olacaktır."
Erdal K.
0 Yorum 0 Takipçi
Kaşıbeyaz'ı takip ediyor. 7 yıl önce
Gultekin Uğur
152 Yorum 65 Takipçi
Kaşıbeyaz, Akvaryum - Aqua Avm'a yorum yaptı. 7 yıl önce
"İstanbul Akvaryum'dan sonra nerede yemek yiyebiliriz diye düşünürken daha önce hiç gitmediğim Kaşıbeyaz'da karar kıldık. Sahil kıyısında, deniz ve Atatürk Havaalanına inişe geçen uçak manzaralı. Bu manzara itibariyle oğlum da çok memnun kaldı. Dışarıdan görüntüsü ve içerisi oldukça şık. Alışılmış kebapçı görüntüsünün çok dışında. İç mekanında büyük bir akvaryum var ve ambiyans çok janjanlı. Bu görüntüler ile hesabın biraz kabarık olacağı sinyalleri verilmişti. Zaten hep böyle janjanlı mekanlara girdiğimde dekorasyonun da hesaptan kesildiğini hissetmişimdir ki burası da öyle yaptı :) Servis, hızlı, kibar ve ilgili. Ana yemek ve ara sıcak siparişlerimizi verdikten sonra masaya limon, tereyağ ve tulum peyniri, puf pideler ile teşrif etti. Tereyağ, tulum peyniri ve pideler, hepsi kaliteli ve lezzetliydi. Ara sıcak olarak karışık dolma tabağı istedik. Onlar da oldukça acı yani tam istediğim gibi ve lezzetlilerdi.Ana yemek olarak şişten Ali Nazik istedim. Şiş çok lezzetli, alttaki patlıcanlı yoğurt kıvam ve lezzet olarak istediğim gibi değildi. Alt malzeme için bence iyi bir süzme yoğurt kullanmak gerekiyor. Bu şekilde yapılırsa bence beş yıldızlık bir lezzet. Daha sonra hesap istediğimizde biraz şaşırdım. Kuver alınmamış olmasına rağmen sipariş etmemiş olduğumuz ve ikram gibi getirilen tulum peynir-tereyağ ve pidelerin ücreti kesilmişti.Az da değil 17 TL. Hadi tulum peynir tereyağ neyse de en çok pidelerden 9 TL alınması içime oturdu. Hemen hemen her yerde pide veya ekmek yemeğin yanında ücretsizdir. Ali Nazik 45 TL. Bu fiyat zaten kuver vs. hepsini karşılayabilecek bir fiyat. İnsanların uygun fiyata hak ettiği ortamı, genele uyarak ve yüksek fiyatlar çekerek gölgeleyen bir mekan bana göre. Bir daha gideceğimi zannetmiyorum.."
Serkan E.
0 Yorum 2 Takipçi
Kaşıbeyaz'ı takip ediyor. 7 yıl önce
Volkan K.
0 Yorum 0 Takipçi
Kaşıbeyaz'ı takip ediyor. 7 yıl önce
Tugay A.
0 Yorum 0 Takipçi
Kaşıbeyaz'ı takip ediyor. 7 yıl önce
Yeşim S.
0 Yorum 3 Takipçi
Kaşıbeyaz'ı takip ediyor. 7 yıl önce
Hafi Özlem
1 Yorum 3 Takipçi
Kaşıbeyaz'ı takip ediyor. 8 yıl önce
Murat Y.
0 Yorum 0 Takipçi
Kaşıbeyaz'ı takip ediyor. 8 yıl önce
Bu işletme size mi ait?
İşletmenizi yönetmek için
Kayıt Olun!
ÇALIŞMA SAATLERİ
Tümünü Gör
  • Pazartesi 09:00 - 00:00
  • Salı 09:00 - 00:00
  • Çarşamba 09:00 - 00:00
  • Perşembe 09:00 - 00:00
  • Cuma 09:00 - 00:00
  • Cumartesi 09:00 - 00:00
  • Pazar 09:00 - 00:00
GENEL ÖZELLİKLER
SİTENİZE EKLEYİN
#
Mobil ile Her Yer Elinin Altında!
Yoldayken acıktığında ya da yeni mekanlar görmek istediğinde mekan.com uygulamasını kullanarak sana en yakın mekanları keşfet!
#
Restoran Paneli İşletmenizi internete taşıyın,
milyonlarca kişiye ulaşın!
HEMEN KAYIT OLUN