info@mekan.com

Çanakkale'nin Popüler Restoranları

Tarihimizde oldukça önemli bir yere sahip şehrimiz Çanakkale'de, karnınız zil çalarken nerede yesem telaşına kapılmamanız adına popüler Çanakkale restoranlarını listeledik.

23 Temmuz 2015

Çanakkale'nin Popüler Restoranları
 
Ahtapot ızgara, kalamar, aquadis midye ve gümüş balığı gibi Akdeniz mutfağından deniz mahsülleri; mezeler, spaghetti ve peynirli patlıcan menülerinde sundukları yemeklerden bazıları.
MerkezÇanakkale
 
Ziyaretçilerine pide çeşitleri, lahmacun, beyti, döner, kebap çeşitleri ve künefe gibi lezzetler sunuyor.
MerkezÇanakkale
 
Cafe ve İtalyan restoranı olarak hizmet veren mekanda; karides, karışık deniz ürünleri güveci, ahtapot, ıspanaklı tavuk sarma gibi lezzetler mevcut. Menüsünde tatlılar ile alkollü kahve, alkollü - alkolsüz içecekler ve kahvaltılıklar da mevcut.
MerkezÇanakkale
 
Restaurant ve bar özelliği gösteren mekan, günün her öğünü için menü içeriğine sahip. Geceleri bistro haline geçtiğinde ise ziyaretçilerine canlı müzik sunuyor.
MerkezÇanakkale
 
Ziyaretçilerine kalamar, ahtapot, ızgara balık gibi deniz mahsülleri, mezeler, dondurma ve akollü - akollsüz içecekler sunuyor. Davul, saz gibi enstürmanlar eşliğinde fasıl ekibi bulunuyor ve bazı akşamlar mekanda canlı müzik oluyor.
MerkezÇanakkale
 
Izgara balık, karides mantısı, safranlı keçi peyniri, soslu kereviti ve mercan gibi deniz ürünleri sunan deniz mahsülleri restoranı burası. Ayrıca kahvaltı servisi de bulunuyor.
AyvacıkÇanakkale
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş
Yorum Yap

LİSTEYE MEKAN EKLE

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER LİSTELER

Tümünü Gör
#
Mobil ile Her Yer Elinin Altında!
Yoldayken acıktığında ya da yeni mekanlar görmek istediğinde mekan.com uygulamasını kullanarak sana en yakın mekanları keşfet!
#
Restoran Paneli İşletmenizi internete taşıyın,
milyonlarca kişiye ulaşın!
HEMEN KAYIT OLUN