info@mekan.com

Sahlep İçilebilecek En İyi Mekanlar

Sonbahar aylarının gelmesiyle kışa bir adım daha yaklaştık. Bu nedenle havaların soğumasıyla "bir sahlep olsa da içsek" dediğinizi duyar gibiyiz. Siz de sıkı bir sahlep tutkunuysanız en iyi sahlep mekanlarını öğrenmeye ne dersiniz?

12 Şubat 2017

Sahlep İçilebilecek En İyi Mekanlar
 
Önünde her daim kuyruklar oluşturulan Dondurmacı Ali Usta; yazın dondurmasıyla bizleri serinletirken, kışın da içini bir top dondurma ile lezzetlendirdiği sahlep ile içimizi ısıtıyor.
Kadıköyİstanbul
 
Her gün taptaze olarak gelen sütten yapılan sahleplerine doyum olmuyor. Kaliteli hizmet anlayışıyla buradan mutlu ayrılıyorsunuz.
Beyoğluİstanbul
 
Kahvesiyle meşhur olan Fazıl Bey'in Türk Kahvesi'nin sahlebi de denemeye değer. Lokum ile servis edilen sahlebi 7 TL'ye içebiliyorsunuz.
Kadıköyİstanbul
 
Boğaz'a nazır manzarası ile içinizi huzurla dolduran Yeniköy Kahvesi, sahlep konusunda epey başarılı mekanlardan. Tam kıvamında yapılan sahlep üzerine tarçın da serpiştirilince ister şömine, isterseniz de Boğaz'a karşı keyif yapabilirsiniz.
Sarıyerİstanbul
 
Kahvaltısıyla sevilen Sütiş, sahlep konusunda da epey iddialı. Günlük getirilen manda, keçi ve inek sütleri ile yapılan sahlepin fiyatı ise sadece 5 TL.
Sarıyerİstanbul
 
Kalabalıktan uzak sakin ve keyifli bir vakit geçirmek istiyorsanız adresiniz Karafırın olmalı. Burada bir bardak sahlep 6 TL.
Beşiktaşİstanbul
 
Edebiyet Kıraathanesi, ziyaretçilerine kendi orjinal sütleri ile yapılan sahlepleri sunuyor. O leziz sahleplerinin tadına doyum olmuyor.
Fatihİstanbul
 
Şehrin karmaşasından uzak kuş ve sincap seslerini duyacağınız Kır Kahvesi'nde tertemiz hava eşliğinde sahlebinizi yudumlarken sevdiklerinizle güzel vakitler geçirebilirsiniz.
Beşiktaşİstanbul
 
Çamlıca tepesine çıkıp esen rüzgara karşı bir fincan sahlep içip içiniz ısınsın istiyorsanız Desde Cafe & Restaurant sizleri bekler.
Üsküdarİstanbul
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş
Yorum Yap

LİSTEYE MEKAN EKLE

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER LİSTELER

Tümünü Gör
#
Mobil ile Her Yer Elinin Altında!
Yoldayken acıktığında ya da yeni mekanlar görmek istediğinde mekan.com uygulamasını kullanarak sana en yakın mekanları keşfet!
#
Restoran Paneli İşletmenizi internete taşıyın,
milyonlarca kişiye ulaşın!
HEMEN KAYIT OLUN