info@mekan.com

İstanbul'un En İyi Havuzları

Yazı İstanbul'da geçirecekler için, şehir içinde huzurla güneşin ve yüzmenin tadını çıkarabilecekleri en iyi havuzlar.

6 Ekim 2017

İstanbul'un En İyi Havuzları
 
Ataşehir’de bulunan otel, 2 adet açık yüzme havuzuyla yazı şehirde geçirecek İstanbullulara özenli bir hizmet sunuyor. Yalnızca hafta içi dışarıdan misafir kabul eden havuzun giriş ücreti 90 TL.
Ataşehirİstanbul
 
Suada’nın, son sistem arıtma üniteleri ve hijyen standartları doğrultusunda donatılmış deniz suyu kullanılan olimpik havuzu, yazı İstanbul’da geçireceklerin alternatif tatil noktası oluyor. Giriş ücreti hafta içi 100, hafta sonu 120 TL.
Beşiktaşİstanbul
 
Tarabya Koyu’nda muhteşem bir konuma sahip olan The Grand Tarabya, günlük havuz paketiyle Boğaz kenarında muhteşem bir havuz keyfi sunuyor. (Havuz+Spa+Öğle Yemeği = 700 TL).
Sarıyerİstanbul
 
İşte yazı İstanbul’da geçirdiğiniz için üzülmeyeceğiniz bir mekan daha, Ceylan Intercontinental İstanbul. Şehrin tüm kaosundan arındırılmış havuza hafta içi giriş ücreti 135, hafta sonu ise 175 TL.
Beyoğluİstanbul
 
Marmara Denizi manzaralı nadir havuzlardan biri olan Polat Renaissance’ın havuzu, yaz aylarında şehri farklı kılıyor. Huzur ve dinlenme için çok uzaklara gitmeye gerek yok. Havuzun giriş ücreti hafta içi 100, hafta sonu ise 120 TL.
Bakırköyİstanbul
 
Şehir manzarasına karşı havuz keyfi yapabileceğiniz nadide yerlerden biri olan The Marmara Taksim’de güneşin tadını çıkarırken Otel’in barında sunulan kokteylerle serinleyebilirsiniz. Giriş ücreti hafta içi 150, hafta sonu ise 200 TL.
Beyoğluİstanbul
 
Bir yalının bahçesi ve içerisinde huzur dolu bir havuz; Les Ottomans Hotel İstanbul’da tatilini geçirip aynı zamanda sakinlik ve sessizlik arayanların kaçamak noktası oluyor. Giriş ücreti hafta içi 190, hafta sonu 210 TL.
Beşiktaşİstanbul
 
Özellikle çocuklu ailelerin tercih ettiği Moda Deniz Kulübü, hem uygun fiyatları hem de güvenli ortamıyla çok seviliyor. 0-6 yaş grubu için ayrı bir çocuk havuzu bulunan mekana eğer üye değilseniz günlük giriş ücreti 195 TL.
Kadıköyİstanbul
 
Şehrin ortasında adeta kendine ait bir gizli bir vahaya sahip olan Grand Hyatt İstanbul’da havuzun bulunduğu bahçe insana huzur veriyor.Giriş ücreti hafta içi kişi başı 175, iki kişi 280; hafta sonu ise kişi başı 235, iki kişi 345 TL olarak belirlenmiş.
Şişliİstanbul
 
İstanbul’un en büyük ve gözde oteli Çırağan Palace Kempinski, Saray’ın ve Boğaz’ın kesiştiği yerde, Dünya’nın en güzel havuzları arasında yer alıyor. Bu özel mekanda havuz keyfi hafta içi 100 Euro, hafta sonu (cuma,cumartesi,pazar) ise 160 Euro.
Beşiktaşİstanbul
 
Genellikle yabancı turistlerin rağbet gösterdiği Conrad Otel havuzu oldukça büyük, ferah ve sakin. Conrad Otel tatile çıkamayanlar ve yazı İstanbul’da geçirecekler için harika bir seçenek sunuyor. Giriş ücreti hafta içi 120, hafta sonu ise 180 TL.
Beşiktaşİstanbul
 
İstanbul’da otel deyince akla ilk gelenlerden biri olan Hilton'un, köklü mazisi ve maziye yakışır kalite anlayışıyla yaz ayları boyunca açık havuzuna giriş ücreti hafta içi 140, hafta sonu 200 TL.
Şişliİstanbul
 
Grand Cevahir Otel’in havuzuna üye olabileceğiniz gibi günü birlik giriş de yapabilirsiniz. Sakin ve nezih bu havuza giriş ücreti hafta içi 60, hafta sonu ise 80 TL.
Şişliİstanbul
 
Zengin mutfağı ve kusursuz hizmet anlayışıyla konuklarını ağırlayan Nossa Costa’nın arıtılmış deniz suyu ile dolu havuzu İstanbul’da yazın keyfini doyasıya çıkarmanızı sağlıyor. Giriş ücreti hafta içi 60, hafta sonu 75 TL.
Bakırköyİstanbul
 
Boğaz’ın yanı başında hem hijyenik hem de elit bir atmosferde konumlanmış olan Four Seasons Hotel’in havuzu İstanbul’da olanlara Çeşme’yi ve Bodrum’u aratmıyor. Yalnızca hafta içi misafir kabul eden havuza giriş ücreti 120 Euro.
Beşiktaşİstanbul
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş
Yorum Yap

LİSTEYE MEKAN EKLE

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER LİSTELER

Tümünü Gör
#
Mobil ile Her Yer Elinin Altında!
Yoldayken acıktığında ya da yeni mekanlar görmek istediğinde mekan.com uygulamasını kullanarak sana en yakın mekanları keşfet!
#
Restoran Paneli İşletmenizi internete taşıyın,
milyonlarca kişiye ulaşın!
HEMEN KAYIT OLUN