info@mekan.com

Taksim'de Hesaplı Yeme İçme Rehberi

İstanbul’da yaşayan ve aktif sosyal hayatı olan herkes ayda en az bir iki gününü Taksim’de geçirir. İstanbul’un hemen hemen her anlamda merkezi olan Taksim’de her zevke ve her bütçeye uygun alternatif mekân önerilerini sizin için derledik.

Taksim'de Ucuz Yeme İçme Rehberi

22 Şubat 2015

Taksim'de Hesaplı Yeme İçme Rehberi
 
Büyük Parmakkapı Sokak içinde yine self servis olarak hizmet eden Taksim’in en ünlü ve en eski lokantalarından biri. Özellikle öne çıkan, kendilerine has bir yemekleri yok. Ancak menülerindeki bütün yemeklerin çok güzel olduğunu söyleyebiliriz.
Beyoğluİstanbul
 
Bol kepçe seven Türk insanını porsiyonları ile hayal kırıklığına uğratırken lezzetiyle kendini tekrar tekrar sevdiren Yemek Kulübü, İstiklal Caddesi üzerinde yer alıyor. Meydana biraz uzak olması dezavantajı denilebilir.
Beyoğluİstanbul
 
Uzun zamandır dürüm denilince akla gelen ilk yerlerden biri olmayı başaran Mangal Keyfi gerek müzik konseptiyle, gerek yer aldığı projelerle, gerek duvarlarına astıkları muhalif afişlerle gönlümüze taht kurdu. Dürümü leziz, çalışanları hoş sohbet.
Beyoğluİstanbul
 
Galata Kulesinden aşağı doğru giderken hemen köşede ufacık bir kokoreççi göreceksiniz, hemen girin. Şu dünya üzerinde yiyip yiyebileceğiniz en güzel kokoreç orada satılıyor çünkü. İsim yapmış bütün kokoreç zincirlerinde yediklerinizi sorgulatacak.
Beyoğluİstanbul
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş
Yorum Yap

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER LİSTELER

Tümünü Gör
#
Mobil ile Her Yer Elinin Altında!
Yoldayken acıktığında ya da yeni mekanlar görmek istediğinde mekan.com uygulamasını kullanarak sana en yakın mekanları keşfet!
#
Restoran Paneli İşletmenizi internete taşıyın,
milyonlarca kişiye ulaşın!
HEMEN KAYIT OLUN