info@mekan.com

Atlıtur

3.4
Toplam 50 Üye

İşletme Yetkilisine Mesaj Gönder

 
İstanbul Sarıyer mekanları arasında yer alan Atlıtur, adresi, yorumları ve resimleri ile mekan.com'da. Kampanya ve duyurularından haberdar olmak için mekanı takip edin, yorum yazın ve puan verin.

NASIL GİDİLİR?

RESİMLER

(67) Tümünü Gör

YORUMLAR

(140) Tümünü Gör

Puan Verin:
  Mey T. P.
  1 Yorum 0 Takipçi
  Randevu için mail attım ama ulaşamayınca tel ile görüştük istediğinizde gelin dediler. Mekan gümüşdere plajının yanında temiz ve güzel. Kahvaltıyı da orada ettik. İki kişilik serpme kahvaltı 120 lira ama güzeldi. Orada at binmek isterseniz 15 dk 35 liraydı. Bu fırsatın fiyatı daha uygun olabilirdi. 4 yaşındaki kızım tavuklar ördekler içinde iyi vakit geçirdi ve ata da bindi. Tekrar gidebileceğim bir yer 7 yıl önce
  Elif K.
  2 Yorum 0 Takipçi
  sıcak,samimi ve kendinizi rahat hissedeceğiniz bir ortam,bütün personel dost canlısı ve kendinizi evinizde gibi hissettiriyorlar.Özellikle çocuklu aileler muhakkak burayı ziyaret etmeli,tavuklar,keçi ve atlardan oluşan güzel bir deneyim yaşayacaklar.Yine gideceğim.. 8 yıl önce
  Emre H.
  2 Yorum 0 Takipçi
  İki çocuğum ilk defa ata binmiş oldular ya (bir anda yoğunlaşan müşteri grubuna yetişmek için sadece üç tur bindirdiler) bu bana kahvaltının zayıflığını, masaların ve sandalyelerin bakımsızlığını, bahçenin ve ortamın bakımsızlığını ve temizliğinin yetersizliğini, park yeri sorununu, atabindirilen yerin düşlediğimiz gibi bir doğa harikası değil bildiğimiz boş bir arsa olduğunu unutturdu doğrusu. Bir daha gider miyim?: Bu hizmeti bu fiyata alacağım başka alternatifleri araştırıp değerlendirdikten sonra, ya da başka biryer bulamazsam belki bir kez daha... 9 yıl önce
  Zeynep Karatut
  1 Yorum 0 Takipçi
  Pazar günü gittik, cok yoğundu. 14:00 deki randevumuza, geç kalmayalım diye 13:15 de gitmiştik ama ata saat 16 gibi binebildik. Önceki randevu sahipleri geç geldiği için bizim saatimizi de ertelediler. İşin kötüsü o kadar saat boş bekledik, sıkıldık.
  Mekan çok küçük, ata binmeyi Köy sokaklarında yapıyorsunuz. Arabalar geçiyor yanınızdan, tedirgin oluyorsunuz.
  Eğer devam edecekseniz eğitim alın, yoksa turistik 20-25 dk bindirip gonderiyorlar.
  9 yıl önce
  Ayse Dudu Sarı
  1 Yorum 0 Takipçi
  Fırsatbufırsat sayesinde çok güzel mekanlar keşfettim. Atlıtur gerçekten de şehrin gürültüsünden, stresinden uzakta sakinlik 've huzur bulabileceğibiz bir yer. Çok otantik bir yer ayrıca türk kahvesini çok güzel yapiyor. Gaz lambaları, sobaları ve boncuk adında bir de kedileri var. En önemlisi de Arif Bey'ın ve çalışanların çok güleryüzlü 've samimi olmasıydı. At binmenin verdiği huzura köy ortamının kokusu, rüzgara karışmış denizin kokusu, doğanın sessizliği eklenince bu duyguları yaşamak için tekrar oraya gitmenin planlarını yapacaksınız.
  Biz, bu konuda aşırı hassas olduğumuz için sadece lavaboların temizliğinden memnun kalmadık. O sorun da giderilirse memnun oluruz.
  Teşekkürler fırsat bu fırsat!
  9 yıl önce
ÇALIŞMA SAATLERİ
Tümünü Gör
 • Pazartesi 08:00 - 22:00
 • Salı 08:00 - 22:00
 • Çarşamba 08:00 - 22:00
 • Perşembe 08:00 - 22:00
 • Cuma 08:00 - 22:00
 • Cumartesi 08:00 - 22:00
 • Pazar 08:00 - 22:00
GENEL ÖZELLİKLER
#
Mobil ile Her Yer Elinin Altında!
Yoldayken acıktığında ya da yeni mekanlar görmek istediğinde mekan.com uygulamasını kullanarak sana en yakın mekanları keşfet!
#
Restoran Paneli İşletmenizi internete taşıyın,
milyonlarca kişiye ulaşın!
HEMEN KAYIT OLUN