info@mekan.com
Yemek Filozofu
88 Yorum 35 Takipçi
"Uniq İstanbul'daki bu keyifli mekanın menüsündeki özellikle Dünya'dan sokak lezzetleri oldukça ilgi çekici. Ve bu bölümde sunulan Doggy Hot Dog ve Moroccan Wrap oldukça başarılı. Mekanda aylık porgram kapsamında stand up gösterileri ve konserler de oluyor. Gitmeden önce programa da bir göz atıp keyifli bir yemek yiyebilirsiniz"
Büşra Demir
0 Yorum 2 Takipçi
Spectrum Sinemaları'yı takip ediyor. 5 dakika önce
Işıl Kayaoğlu
6 Yorum 1 Takipçi
Beer Hall'a yorum yaptı.
"diğer tüm çapa mekanları gibi kapidan girer girmez farkını hissediyorsunuz . Dekorasyonu sokak konseptinde , türlerine göre ayristirilmis yiyeceklerin satıldığı farklı standlar var.tum ürünler self servis olarak satılmakta.siparis üzerine hazırlandığından  yaklaşık 6-8 dk. Bekleme süresi oluyor. Taco ve patates çeşitleri çok lezzetli.cıtır italyan mantısı da denenebilir. İsminden de anlaşılacağı üzere  her damak tadina uygun sayısız bira çeşidi mevcut.biralarin kendi türüne uygun orjinal bardaklarinda sunulmasına özen gösterilmiş. fiyatlar gayet makul biralar ortalama15 - 20 TL arasında değişiyor. Atistirmaliklar da 12-18 TL civarında. olumsuz olarak degerlendirebilecegim tek nokta yer bulma sıkıntısı. masa sayısı az olduğundan barda veya ayakta kalma ihtimaliniz yüksek. Yine de iş çıkışı birkaç bira içip atistirmak için farklı ve eğlenceli bir mekan."
Sertan Özyar
0 Yorum 0 Takipçi
Çamlıca Gezi Teknesi'ni takip ediyor. 10 dakika önce
Begüm Ölçer
143 Yorum 48 Takipçi
Cafe Nar'a yorum yaptı.
"Haftasonlari yoğun olsa da Rumelihisari'nda kahvalti yapalim diye çiktigimda tercih edecegim yerlerden biri.Çesit çesit kahvalti tabaklari hem göze hem mideye hitap ediyor."
Fidan Palabıyık
0 Yorum 0 Takipçi
Costa Blu Hotel'i takip ediyor. 10 dakika önce
Istanbul Eater
72 Yorum 7 Takipçi
La Vie En Rose'ne yorum yaptı.
"Gittiğimde kendimi bir anlık Paris'de hissettiğim mekandır, genel olarak harika bir mekan, herşey pembiş pembiş, pasta ve cupcake ler çook lezzetli! Yaz kış bu kadar taze ve lezzetli çilekler bulmaları takdire şayan! Farklı bir kahvaltı yada brunch yapmak için belki tercih edilebilir ama yemek için önermiyorum, en iyi kahve - tatlı :)"
Pes Line
0 Yorum 0 Takipçi
Pes Line bir resim ekledi 11 dakika önce
Caglar Ozturk
47 Yorum 47 Takipçi
"Akaretler'de bulunan Minoa tam bir kitap cenneti. Mekan konseptini bilmeden gittiğim için içeri girdiğim zaman gördüğüm cafe konsepti karşısında çok şaşırdım. Ben organik yeşil çay ve elmalı tart denedim. Tart yeni çıkmıştı ve çok lezzetliydi. Çok geniş bir kahve menüsü yok, raflarda şarap şişeleri de gördüm, yinede içki satışından emin değilim sormadım. Aşağı katta da kitaplar var orasıda çok farklı ve şaşırtıcı dizayn edilmiş. Minoa'nın keyifli vakit geçirilebilecek huzurlu bir ortamı var ancak çalışan arkadaşların tecrübeye ihtiyacı var üslubu çok kaba olanları var..."
Adım Adım Gurme
74 Yorum 26 Takipçi
Bistro Şair Leyla'ya yorum yaptı.
"Şair Leyla, ismini aldığı sokağa güzel bir hava katan, şirin bir mekan. Hafta sonları baya kalabalık, rezervasyonsuz yer bulmak zor, zaten hafta sonu giderseniz mutlu olmanız da zor çünkü servis aksıyor; en iyisi hafta içi tercih etmek. Sohbet etmek istiyorsanız ya üst katta ya da dışarıda oturacaksınız yoksa müziğin yüksek sesinden birbirinizi duymakta zorlanırsınız. Müziğin sesini bu kadar açmaları çok saçma, hatalarının da halen farkına varmış değiller. Yemeği başka yerde yiyip kokteyl veya bira içmek için gelin buraya çünkü yemekler yavan ve tatsız, isim var, görüntü var ama içerik yok. Buradaki kokteylleri yaparken uğraşıyorlar, belirli bir seviye tutturulmuş; o nedenle en makulü -mojito hariç- onlardan denemek. Hatta siz en iyisi mekana has kokteyllerden deneyin, mesela “kara üzüm”, “mastika” gibi. Biraz popüler olduğu için bozan mekanların arasında saydığım Şair Leyla her halükarda halen fena değil, civarda takılanlar için tercih edilebilir bir seçenek."