info@mekan.com
Erşen Turgut
82 Yorum 34 Takipçi
"Sanırım dışarıda krebi ilk kez denedim. Fransız geçidindeki bu ufak mekan hem kahveci hem de krepçi. Tuzlu kreplerden tavuk ve cheddarlı istedim ama yoktu. Hindi füme ve cheddar peynirliyi seçtim. Sade bir tabak geldi önüme. Krep başarılıydı. Baktım tam doymayacağım bir de bal, muz ve cevizli pancake söyledim. Bu da kısa sürede servis edildi ve doping etkisi yaratacak nitelikteydi. Maliyet 30 TL"
Ihsan Yilmazsoy
0 Yorum 0 Takipçi
Harbiye Cemil Topuzlu Açık Hava Sahnesi'ni takip ediyor. 53 dakika önce
Arzu Batur Yalçinkaya
20 Yorum 28 Takipçi
"Geçen hafta ilkokul arkadaşlarım ve ilkokul öğretmenim ile buluştum. Arkadaşlarım ve öğretmenimden tam not aldı.aCag kebap ve kadayıf dolması bır harikaydı fiyatlar ise çok uygun"
Nilüfer Bektaş
0 Yorum 0 Takipçi
Fashion Coiffeur'u takip ediyor. 1 saat önce
Su Pelin Köroğlu
30 Yorum 23 Takipçi
Müzeyyen'e yorum yaptı.
"Tek kelimeyle tarif etmem gerekirse, bayıldım. Yediğim her meze enfesti iki kişilik porsiyonları az da değil spesiyalleri olan Atatürk ve iki tane süslü diye adlandırılan mezelerine aşık oldum.Bugüne kadar yediklerim arasında şimdilik en iyisi burası...Fiyat lezzet orantılı geldi bana. Garsonlardan zayıf olan pek renkli ve sohbetli mezeci amca ise pes etmeden tüm mezeleri saydı helal olsun.Rakı meze ikilisinde artık ilk önereceğim yerdir burası mavi beyaz köşk dizaynı samimi,evim gibi. 5'i sonuna kadar hal ettin Müzeyyen :)"
Özgül Ogan
0 Yorum 0 Takipçi
Kız Kulesi'ni takip ediyor. 2 saat önce
Kamil Lorasli
1 Yorum 0 Takipçi
"Güzel mekan nefis köy kahvaltısı saç böreği saç kavurma"
Özgül Ogan
0 Yorum 0 Takipçi
Özdoğan Dijital'ı takip ediyor. 2 saat önce
Nagehan Yaşar
1 Yorum 0 Takipçi
"Şirketimizin yemeği için tercih ettiğimiz bir mekandı.Özellikle manzarası gerçekten muhteşem.Eski İstanbul manzarasında sohbet edip ocakbaşı keyfi yapmak ekstradan keyifli oldu. Personel gayet kibar ve ilgili.Ocakbaşı olmasına ve kapalı bir mekan olmasına rağmen koku hiçbir şekilde rahatsız etmedi.Terasından manzara ayrı bir keyif.Müzikler de sohbeti engellemeyecek şekilde.Son olarak da tabii ki lezzetler şimdiye kadar gittiğim ocakbaşılarda en iyilerinden.Maksimum 10/15 kişilik bir organizasyon için tercih edilebilir.Daha küçük gruplar için daha uygun bir yer.Özellikle buğdaylı salatası,küşlemesi ve tatlı olarak da peynirli helvası tercih edilebilir.Üstüne de demleme çay..."
Ali Akyar
2 Yorum 4 Takipçi
Dürümcü Emmi'ye yorum yaptı.
"Kadıköy'de kelle-paça,beyran çorbası ve kebap denilince ilk akla gelen mekanlardan. #KanGurular"