info@mekan.com
Gezgin Nerede
68 Yorum 56 Takipçi
"Caferağa Mahallesindeki Ressam Şeref Akdik Sokak da bulunan mekanın önünden belki geçmişte olabilirsiniz. Makarnalarında Fettuccine Alla Normayı denemek isterseniz için de patlıcan,domates,siyah zeytin,sarımsak,taze fesleğen,parmesan bulunuyor."
Tc Funda Ozden
0 Yorum 0 Takipçi
Aslı Ayfer Tirtom Güzellik'i takip ediyor. 17 dakika önce
Bars A. Memişoğlu
20 Yorum 7 Takipçi
"Yeni ürünleri sucuklu,çedarlı, jalapenolu ''Jalapeno Link'' i denemek için uğradım... Sucuğunu beğenmedim, köftesi fena değildi...113 gr.köfte 23 tl Fiyat/performans oranı biraz zayıf...Bana göre mekanda favori ürünler, patates, çilekli limonata, peanut milkshake,dondurmalar ve shroom burger(vegetarian)...Konsept ve ambiyans hoş."
Tc Funda Ozden
0 Yorum 0 Takipçi
Mcyıll Güzellik ve Bakım'ı takip ediyor. 19 dakika önce
Gezenler Kulubu
46 Yorum 51 Takipçi
Ciğer Sarayı'ya yorum yaptı.
"İstanbul'un ciğerleri ve kebapları ile meşhur bölgesi Horhor'da yer alıyor.Çalışanları ve müdürü ilgili servisi hızlı.Ciğer ve çöp şişleri lezzetleri.Tek sorun bu bölgede yoğun sığınmacı nüfusu olması.Fakat Aksaray metrosunun hemen çıkışında yer alması avantajıyla etrafta fazla zaman geçirmeden yemeğinizi yiyip kalkabilirsiniz.Yemek üzerine künefe yerine fıstıklı kadayıfını daha çok sevdim denemeli."
Tutku Kartal
0 Yorum 0 Takipçi
Jolly Joker'i takip ediyor. 19 dakika önce
Gezgin Nerede
68 Yorum 56 Takipçi
"Anemon Galata Otel’in Teras katında bulunan Firuzende Restaurantın bir tarafı Galata kulesi ve Boğaza bakarken diğer taraftta Ayasofya'dan Haliçe tarih kokan manzarayı gözler önüne seriyor."
Ayten Yılmaz
0 Yorum 0 Takipçi
Frezya Güzellik Merkezi'yi takip ediyor. 26 dakika önce
Gezgin Nerede
68 Yorum 56 Takipçi
"The Crepe Escape Suadiyeden sonra Caddebostanda ikinci şubesini açmış iyi etmişler daha geniş alan kahve sunumları birde kültür merkezine yakın olması avantaji Tuzlu kreplerinden Anatolian denedim beğendim Patlıcan Beğendi,Tas Kebabı,Taze Kaşar,TCE Cacık ile servis ediliyor. Fiyatı 24 tl"
Can Ateş
6 Yorum 0 Takipçi
Urban'a yorum yaptı.
"İstiklal caddesinin kalabalıklığından uzak kendi ortamını oluşturmuş bir mekan. Dışarıda bulunan masalar keyif yapmak bir harika sarmaşıklar ve grafiti yapılmış duvarlar harika bir manzara oluyor size. Ben burayı hem keyifil bir kahvaltı için hem de iş çıkışlarımda birşeyler içip streslerden kurtulmak için tercih ediyorum."
INSTAGRAM